Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm Fragmanı 7 Şubat Özeti. Sen Anlat Karadeniz Nefes Ve Tahir Kurtulacak mı?

Usta yönetmen Osman Sınav’ın son dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi tv ekranlarına hızlı bir giriş yaptı. Dizi yayınlandığı 24 ocak çarşamba günü reytinglerinde Diriliş Ertuğrul’un ardından 2. sırayı almayı başardı. Dizi 9,63’lük izlenme oranıyla son yılların en iyi başlangıcını yapmış oldu. Peki dizinin  7 şubatta yayınlanacak olan 3. bölümünde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz 7 Şubatta neler olacak?

Nefes bilindiği gibi geçmişte para karşılığında Karadeniz’in zengin bir ailesi olan Sayar ailesine satılmış bir kız. Satıldığında henüz 16 yaşında olan Nefes 17 sinde ise oğlu Yiğit’i dünyaya getirmiş. Vedat Sayar’ın evine geldiğinden beri hapis tutulduğu evde yaşamaya çalışan Nefes defalarca evden kaçmaya çalışsa da her defasında bulunarak eve getirilmiş. Ancak bu kez durum farklı olacak?

Tahir yine Karadeniz’in zengin bir ailesine mensup kan deli akan bir gençtir. Aile şirketleri vardır ancak o bu işleri pek sevmez. Ancak tam bir Karadeniz tutkunudur. Kafası çok çalışan Tahir sağduyu duygusundan sınıfta kalır. Ailesine asla laf söyletmez korumacı ama biraz fazla miktarda. Tahir bütün bunların yanısıra çok merhametli bir adamdır. Şimdi ana karakterler hakkındaki kısa bilgilerden sonra gelelim 7 Şubat 3. bölümde neler olacağına?

Sen Anlat Karadeniz 7 Şubat Özeti

Nefes Vedat’a teslim olmamıştır. Deli Tahir’in elini tutarak birlikte Karadeniz’in azgın sularına atlamıştı. Ancak bu atlayış, Nefes’in boğulmasına ve kalbinin durmasına neden olur. Tahir Nefes’i bulmak için azgın sulara dalmıştır.  Tahir, Nefes ve Yiğit’le hayat mücadelesi verirken, ailesi de Vedat ve adamlarıyla büyük bir kavgaya tutuşur. Sonunda, Yangazlar’ın yaptığı akıllıca bir oyunla, Tahir, Nefes ve Yiğit kurtulurlar.

Ancak bu kurtuluş geçici olacaktır. Zira Vedat deliye dönmüştür ve psikopata bağlamıştır yine. Tahir ve Nefes’e yardım edeler ise köylüler olur. Vedat köy halkına çevirmesine neden olur. Karısını ve oğlunu saklayan Karadenizlilere yapmadığını bırakmaz. Köyün imamı Osman Hoca’ya işkence etmek, Vedat’ın canavarlığının son noktası olacaktır.

Tahir ise, kaçtıkları yayla evinde, Vedat’ın sekiz yıldır Nefes’e neler çektirdiğini öğrenir. Nefes’in yaşadıklarını öğrenmek, o sert Karadeniz delikanlısının hüngür hüngür ağlamasına neden olur. O gece, iki genç acılarını ve öfkelerini Karadeniz’in dağlarına, dalgalarına, bulutlarına akıtırlar. Onlar saklandıkları yerde acılarıyla boğuşurlarken, Vedat ve Eyşan herkes için yeni acılar yaratmanın peşindedirler. Mustafa, ailesinin geçim kaynağı Kaleli Kum’un batması tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Tahir ile Nefes birlikte oldukları evden kaçarak gizli bir eve gitmişlerdi. Burada Vedat’ın kendilerini bulamayacaklarını düşünüyorlardı ancak durum öyle olmadı. Vedat Nefes ve Tahir’i bura da bulmuştu. Tahir 7 şubat 3. bölümde Nefes’i elinden bırakmayacaktır.

Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*