Babamın Günahları Dizisi Final Yapacak mı? Babamın Günahları Ne Zaman Final Yapacak?

Star Tv ekranlarında 10 Ocak 2018 de yayın hayatına başlayan Babamın Günahları dizisinin serüveni kısa sürdü. Başrollerini Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve Mustafa Uğurlu’nun paylaştığı dizinin yayın hayatına son verme kararı alındı. Dizi başlamadan önce çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’a rakip olacağı ve onu tahtından edeceği söyleniyordu. Ancak durum hiçte öyle olmadı. Peki dizi ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümle bitecek?

10 ocak 2018 de 1. bölümü ile ekranlarda yerini alan Babamın Günahları dizisinin belki de günü yanlış seçilmişti. Çarşamba akşamları Trt nin fenomen dizisi Ertuğrul’ rakip olacağız diyerek yola çıkılmıştı. Ancak bu güne kadar 2. sırada bile yer alamayan diziyi öyle hemen tahtından etmek mümkün değildi. Babamın Günahları dizisi oyuncu kadrosu da fena değildi aslında. Ancak burada bir şeye dikkat çekmek isterim. Kadir Doğulu’ya?

Kadir doğulu uzun süredir uzun soluklu işlere imza atamıyor. Zira geçmişte yer aldığı Pis Yedili ve Fatih Harbiye dizisi dışında tutan dizisi olmadı gibi birşey. Ha birde Küçük Sırlar dizisinin bunların içine katabiliriz. Bakalım Kadir Doğulu bu sene içinde başka bir projede yer alacak mı?

Babamın Günahları Dizisinin Final Nedeni

Babamın Günahları dizisi yukarıda da belirttiğim gibi 10 Ocak Çarşamba günü 1. bölümü ile ekranlara gelmişti. Ancak beklenen reytingler alınamayarak final kararı alındı. Bu final kararında Star Tv ekranlarında Şubat ayında yayınlanmaya başlanacak Jet Sosyete, Börü gibi diziler için gün bulunamaması da Babamın Günahları dizisinin final yapma sürecini hızlandırmış oldu.

Babamın Günahları Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Babamın Günahları dizisi 31 ocakta ekrana gelecek olan 4. bölümü ile final yapacak?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*