Hıçkırık 26 Ocak Fragmanı Hıçkırık 20. Bölüm Özeti. Hıçkırık 26 Ocakta Neler Olacak

Kanal D ekranların yayınlanan hıçkırık dizisi 1. aynı 26 ocakta yayınlanacak olan 20. bölümü ile dolduruyor. Dizinin reytinglerinin iyi gitmemesi akıllara final kararı alınır mı sorusunu getirse de dizi 20. bölümünü geride bırakmaya hazırlanıyor. Peki 26 ocak 20. bölümde neler olacak? İlhami Seda’yı öldürdü mü? Nalan ve Kenan aşklarına nokta koyacaklar mı?

Hıçkırık dizisinin 25 ocakta yayınlanan 19. bölümünde önemli gelişmeler olmuştu. Bunlardan ilki, Nalan ve Kenan aşkını öğrenen Azmi Bey’in kutsi ile konuşması ve bu konuşmayı Nalan ve Kenan’ın duyması oldu. Azmi Bey bu aşkın imkansızlığından bahsetmiş ve olmayacağını söylemişti. Kenan ve Nalan bu olay üzerine büyük üzüntü yaşadılar. Ayrıca Azmi Bey şirketteki işlerin yolunda gitmemesi üzerine Kenan’ a kızmış ve bağırmıştı. Bakalım bu bölümde neler olacak?

Diğer taraftan İlhami hamile olan eski sevgilisine ilaç vererek Seda’nın  bebeğini kaybetmesine sebep olmuştu. Bunun üzerine Seda ondan hesap sormaya gitmiş ve İlhami onu ormanlık bir alanda darp etmişti. Seda ise kötü olarak yere yığılmıştı. İlhami ona kalp masajı yapmış ve dönüş yolunda da ayağını ormandaki bir kapana kaptırmıştı. İlhami Seda’yı öldürdü mü? İlhami ormandan kurtulacak mı? Tüm bunların cevabı aşağıdadır.

Hıçkırık 26 Ocak 20. Bölüm Özeti

Dizinin 26 ocaktaki bölümünde, Kenan ve Nalan bir konuşma yapar. Kenan Azmi Bey’in şirket ile ilgili kendisine kızmasından ve bağırmasında dolayı mutsuzdur. Onu teselli etmek işi ise Nalan’a düşer. Azmi Bey Kenan’a güvenir ancak yine de bazı işlerini iyi yapabilmesi için böyle davranmaya mecburdur. Kenan kendini Azmi Bey’e karşı mahçup hissetmektedir. Bunlar olurken İlhami nerededir? İlhami’yi kim kurtaracaktır?

Kenan ve Nalan cephesinde bunlar olurken Perihan yine boş durmaz ve oğlu engin’in şirkette nasıl çalıştığını Azmi Bey’e anlatmaya başlar. Perihan oğlunu överken Engin ise gazeteler manşet olmuştur. Perihan da bunun hesabını Engin’den sorar ve daha sorumlu davranmasını bekler ondan.

Engin ve Gonca birbirleri ile karşılaşırlar!!! Engin Hayat’tan çok hoşlanmıştır ve sürekli yanında olmak ister. Hayat ise Engin’e yüz vermez. Engin Geçtiğimiz bölümde Hayat’ın evine Vesime ile gider. Vesime yeğenlerinin yanına giderken Engin onu kendisinin bırakabileceğini söyler. Birlikte Hayat ve Gonca’nın yanına giderler. Gonca başına gelecek kötü sürprizden habersizdir.

Gonca Engin’i karşısında görünce şok olur. Gonca’nın Engin’e nasıl bir savunma yapacağı ise merak konusudur.

Hıçkırık 26 Ocak 20. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*