Beni Bırakma 26 Ocak Özeti 15. Bölüm Fragmanı. Beni Bırakma 26 Ocak Cuma Günü Neler Olacak?

 

Beni Bırakma dizisi 26 Ocakta 15. bölümü ile 3. haftanın finalini yapacak. Zeynep’in annesi Arzu ile konuşmuş ve yeni kararlar almıştı. Yeniden aşklarını yaşamaya başlayan Zeynep ve Emre’nin önünde annelerinin engelleri vardır. Sıla ise Tarık’ın yardımlarıyla Ankara’daki yaşamına alışmaya çalışmaktadır. Beni Bırakma 26 Ocak özeti haberimizdedir.

Beni Bırakma 26 Ocak 15. Bölüm Özeti

Yeniden aşklarına kaldıkları yerden devam kararı alan Emre ve Zeynep bu sefer Zeynep’in annesi Hülya’nın engellemesine takılacaklar. Kızının halini beğenmeyen ve bir çözüm bulmak üzere Arzu’nun yanına giden Hülya yeni şeyler öğrenir. Arzu ona kızının Emre ile para alarak görüştüğünü söyler. Bu durum karşısında şok olan Hülya soluğu kızının yanında alır ve ondan bir açıklama bekler. Zeynep kendini nasıl savunacaktır?

Hülya öğrendiklerinden dolayı Zeynep’e kızgındır. Emre ile görüşmesinin engellemek istemektedir. Zeynep Hülya’ya sanki para karşılığında erkeklerle beraber olan bir kız gibi lanse edilmiştir. Hülya bunu öğrenince kızı ve Emre için yeni engeller ortaya çıkaracak onların görüşmesine müsaade etmeyecektir. Emre ve Zeynep Bu bölümde yeniden ayrılacaklar… Peki Emre annesine bundan sonra nasıl bir tavır alacaktır?

Diğer taraftan Tarık Sıla’yı Ankara’ya alışması için yalnız bırakmaz. Bunun için sık sık şirketten ve evden ayrılan Tarık Meltem’i şüphelendirir. Sıla ve Tarık birlikte daha fazla vakit geçirmeye başlar. Sıla okuluna kaydını yaptırmış ve üniversiteli olmuştur. Tarık’a olan bağlılığı da artarak devam eder. Tarık ta bu durumdan memnundur aslında. Ancak bir sorun vardır. Meltem ile nişanlı olan Tarık evlilik arifesindedir. Meltem şimdi ne yapacaktır?

Meltem bir şekilde Tarık’ı takip etmeye karar verir. Tarık’ı Sıla’nın yanında gören Meltem ilk etapta bir şey yapmaz ancak Tarık’tan kendinin aldattığı konusunda şüphe duyar. Sıla’yı ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Sıla Tarık’ın yanında olmadığı bir zamanda kötü bir olay yaşayacaktır. Bakalım Sıla’nın başına ne gelecek? bu sorunun cevabını 15. bölümde göreceğiz.

Beni Bırakma 26 Ocak 15. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*