Meryem 31 Ocak Fragmanı Meryem 26 bölüm özet Oktay Meryem i vuracak mı?

 

Kanal D ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan dizi Meryem’de bu hafta olanlar büyük bir heyecan yarattı. Çarşamba akşamlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul’un ardından reytignlerde 2. sırada yer alan Meryem dizisinin 31 ocakta yayınlanacak olan 26. bölümünde neler olacak?

Kanal D ekranlarının en heyecanlı yapımlarından Meryem bu hafta yine nefesleri kesti. İntikam almayı kafasına koyan Oktay Meryem in karşısına çıkmak için bir not bıraktı.Herkesin öldüğünü sandığı Oktay ortaya çıkmak için hazırlandı. Öte yandan Burcu, eski kocasından dolayı kendisini büyük bir tehlikede hisseder. Ondan kurtulamamış olmak tedirginliğini devam ettirir. Güçlü ile Savaş, bu hesabı bitirmek için hamle yaparlar.peki 26.bölümde neler olacak detaylar haberimizde.

Meryem 31 Ocak 26. Bölüm Özeti

Oktay büyük bir tuzak hazırlayarak Meryem i öldürmeye karar vermiştir. Meryem ise içindeki şüphelerden kurtulamayacaktır. Acaba ona bu tuzağı kuran kimdir? 26.bölümde Meryem i mezarlıkta karşısına çıkan kimdir? Oktay kendisi Meryem in karşısına çıkmayacaktır fakat bir kişiyi gönderip Meryem i iyice meraklandıracaktır.  Savaş ve Güçlü Burcunun eski kocasını öldürecekler mi? Bütün bu soruların cevabını hep beraber 26. bölümde izleyeceğiz…

Meryem 26.Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*