Hıçkırık 25 Ocak Fragmanı 19. Bölüm Özeti.

Hıçkırık dizisinde 3. hafta ile işler biraz karıştı. Aslında bazıları karışırken bazıları da hal yoluna girdi. Kenen Azmi Bey’in gözünden düşse de Nalan ile arasındaki aşk güçlendi. Birbirleri sevdiklerini artık ikisi de biliyor. Kanal D Hıçkırık dizisinde 25 ocak 19. Bölümde neler olacak? Kenan yeniden gitmeye karar verecek mi? Hayat ve Engin arasında neler olacak? İlhami ve Perihan’in yeni planları ne? Tüm detaylar haberimizde…

Dizinin 25 ocak perşembe günü yayınlanacak 19. bölümünde Kenan’ın canı biraz sıkılır. Zira babası gibi bildiği Azmi Bey ona biraz soğuk ve kaba davranmaktadır. Bunun sebebini şirket hesapları olduğunu düşünen Kenan yanılmaktadır. Azmi Bey o işlere bu kadar kızacak bir adam değildir. Azmi Bey okuduğu mektubun etkisinde kalmıştır. Nalan ve Kenan arasında birşeylerin olduğunu artık alenen bilir. Bu durum hoşuna gitmez. Neden hoşuna gitmediği ise balıkçı Kutsi ile arasında saklıdır. Su sırrın ne olacağı hakkında oluşturduğumuz yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Azmi Bey şirket evraklarını incelemiş ve açıklar bulur. Bunun hesabını önce Engin’e sorsa da asıl sorumlu Kenan dır. Azmi Bey Kenan’dan da bunların hesabını sorar ancak Kenan’ın bir suçu yoktur. Zira Kenan hep Engin’in pis işlerinin üstünü örtmektedir. Bunu anlayan Azmi Bey Kenan’dan özür diler. Kenan ise bu konuyu uzatmayarak tatlıya bağlar. Perihan ne durumdadır peki?

Perihan, Aslı ve İlhami kardeşlerle olan bağını sürdürür. Zira ikisini avuçlarının arasına almıştır. İstediği gibi onları yönlendirmektedir. İlhami Seda’ya verdiği ilaç ile bebğini öldürtmüştür. Bu sayede Seda’dan ömür boyu kurtulduğunu zannetmektedir. Seda ise İlhami’ye kanmanın pişmanlığı içindedir. Belki bu bölümde Kenan’ın yanına giderek yeniden yardım isteyebilir?

Engin ise Hayat’ın peşini bırakmamaktadır. Hayat’tan gerçekten hoşlanır Engin. Hayat ise ona yüz vermez. Hayat aklı başında okulunu okuyan ve aynı zamanda çalışarak hayatını kendi kazanan bir kızdır. Gonca’nın hamilelik testini bulan Hayat onu hesaba çekecektir. Ancak Gonca yine yeni bir yalanla bu olayı da başkasının üzerine atacaktır. Bir yandan da Gonca’yla uğraşmaktadır kızcağız. Ama Gonca ile asıl uğraşı, Gonca’nın onu Engin’in yanında görmesi ile başlayacaktır.

Hıçkırık 25 Ocak 19. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*