Diriliş Ertuğrul 31 Ocak Fragmanı Diriliş 104. Bölüm Özeti. Ertuğrul 104. Bölümde Ne Yapacak?

Trt 1 ekranlarının yayınlanmaya devam eden efsane dizisi 31 Ocakta 104. bölümü ile ekranlarda olmaya devam edecek. Karacahisar Kalesi’ni Ares’in elinden alan Ertuğrul büyük bir zafere daha imza attı. Uzun ve mesşakkatli bir süreç sonunda kaleyi alan Ertuğrul’un şimdiki hedefi ne olacak? Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm özeti ve fragmanı haberimizdedir.

Diriliş Ertuğrul 31 Ocak 104. Bölüm Özeti

Karacahisar Kalesi’nin idaresini 24 ocakta yayınlanan 103. bölümde alan Ertuğrul şimdi daha da güçlü bir hale gelir. Hem Türk beylikleri arasında hemde gayri müslimler arasında gücü iyice kabul görür. Ertuğrul kalenin fethi ile Selçuklu hükümdarı Sultan Alaaddin’in bir kez daha gözüne girmeyi başarmıştır. Sultan Alaaddin Ertuğrul’un daha önceki başarılarından dolayı ona Uç Beyliği unvanını vermişti. Ertuğrul ise Sultan’ın kendine olan güvenini boşa çıkarmamış Selçuklu topraklarına toprak katmaya devam etmiştir. Peki 104. bölümün önemli olayları ne olacak?

Ertuğrul Bahadır Bey’i ve ailesini öldürerek Çavdar obasının başına Turgut Bey’in geçmesini yeniden sağlamıştı. Artık tüm Türk beyliklerini arkasına alan Ertuğrul’un yeni hedefi neresi olacaktır?

104. bölüm biraz daha durağan geçecektir. Zira yeni bir savaştan çıkan alpler yorgundur. Ertuğrul’un sıradaki ilk işi Karacahisar Kalesi’nin düzenini yeniden kedine uygun olarak dizayn etmesi olacaktır. Kale halkına ise herhangi birşey yapmayacak aynen yaşamalarını sürdürmelerine müsaade edecektir. Peki şimdiki hedef neresidir?

Ertuğrul’un bir sonraki hedefi artık Nikea’dır. Ertuğrul artık büyük bir Bey’dir ve çoktan Gazi unvanını almıştır. Ancak Nikea’nın alınması biraz zaman alacaktır. Zira Karacahisar’ı bi hal yoluna koymadan Nikea’ya sefere gitmek çokta mantıklı bir durum olmaz. Peki adını sürekli duyduğumuz ancak birçok kişinin neresi olduğu hakkında bir fikri olmayan “Nikea neresidir”? Diriliş Ertuğrul dizisinde adı geçen Nikea neresidir? Nikea haberimiz için buraya tıklayınız…

Diriliş Ertuğrul 31 Ocak 104. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*