Beni Bırakma 25 Ocak Fragmanı Beni Bırakma 14. Bölüm Özeti. Hülya ve Arzu Arasındaki Sır Nedir?

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma 25 ocakta 14. bölümü ile ekranlarda olacak. Geçtiğimiz bölümde Emre geçekleri öğrenmişti. Annesi Arzu’nun Zeynep ile konuşmuş olabileceğini düşünen Emre düşüncesinde haklı çıkmıştı. emre ilk defa bir kıza aşık olmuştur. Annesi dahi olasa bu aşktan Emre’yi vazgeçiremeyekti. Zeynep’inde duyguları Emre’den farklı değil. Bakalım 25 ocak 14. bölümde neler olacak? Emre ve Zeynep aşklarını yaşayacaklar mı?

Emre annesini Zeynep için karşısına alacaktır. Zeynep’in masumluğundan ve iyi niyetinden şüphesi olmayan Emre onun için ne gerekirse yapmaya hazırdır. Ancak büyük sır daha sonrasından açığa çıkacaktır. Zeynep ve Arzu arasında geçmişe dayanan bir bağ vardır. Bu bağda bana sorarsanız Zeynep’in annesi Hülya ve Arzu’nun arasında olan birşeydir. Bunu sonraki bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

Kızı Zeynep’in bu durgun hallerinden şüphelenen Hülya’nın artık devreye girme vakti gelmiştir. Kızı için Hülya Arzu ile konuşmaya karar verir. Olaylarda tam bu sırada başlar. Hülya ile Arzu karşılaşmasında baz taşlar yerinden oynayacaktır. Daha önceden yazmış olduğum “Beni Bırakma Zeynep İle Arzu Arasındaki Sır Ne?” başlıklı yazımda Arzu ile Zeynep arasındaki geçmişin ne olduğuna dair öngörülerimi anlatmıştı. Dilerseniz başlığın üzerine tıklayarak habere ulaşabilirsiniz.

Esin’in tek amacı Emre’nin gözüne girmektir. Tam Zeynep ile Emre ayrıldı derken Cansu Emre sevdiği kızın peşinden gitmiş ve onunla tekrar barışır. Zeynep’te Emre’ye olan aşkını saklamayarak boynuna sarılır. Emre ve Zeynep Cansu’nun, Esin’in ve Arzu’nun bütün çabalarına rağmen birbirini bırakmazlar. Cansu’nun tek amacı Emre’yi elde etmektir. Bu konudaki en büyük destekçisi ise annesi Esin’dir.

Tarık Sıla’yı okula götürerek kaydını yapmıştı. Sıla ise heyecanını Tarık’ın boynuna sarılarak göstermişti. Ancak henüz bilmedikleri bir durum var. Tarık da Sıla da birbirlerine her geçen gün daha da bağlanmaktadırlar. Meltem’den habersiz duygusal olarak Tarık’a yükselen Sıla, kalbindeki bu duyguların ismini hayranlık ya da aşk olduğunu bilmeden Tarık’a ilgi duymaktadır. Bu durum ilerde Tarık’ın hayatında hiç karşı gelmediği babası ile arasının açılmasına neden olacaktır. Tarık giderek Sıla’dan daha fazla hoşlanmaktadır. Peki Meltem ne olacaktır?

Meltem biraz burnu havada bir kız olsa da Tarık’a deliler gibi aşıktır. Şirketteki ilerde olsun özel hayatında olsun devamlı Tarık’ın yanında yer almaktadır. Ancak Tarık’ın Sıla ile olan ilişkisi onları da derinden sarsacaktır. Belki bu durum şirketin işlerine bile yansıyacaktır.

Beni Bırakma 25 Ocak 14. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*