Kadın 30 Ocak Fragmanı Kadın 14. Bölüm Özeti. Bahar Sarpa Ulaşacak mı? Bahar Sarpı Bulacak mı?

Kadın dizisinin 13. bölümü 23 ocakta seyircisi ile buluştu. Bahar çocukları ile annesi Hatice’nin evine yerleşmiş ve orada yaşamaya başlamıştı. Ancak Bahar’ın çilesi devam ediyor bu evde de. Şirin ona çocuklarına evden gitmeleri için elinden geleni yapıyor. Ancak Hatice’nin kalbi yavaş yavaş yumuşamaya başlar. Kızının hastalığının ciddi olduğunun farkına varmıştır artık. Peki Bahar bundan sonra ne yapacak? Bahar Sarpı bulabilecek mi?

Bahar Sarpın yaşadığından artık emindir. Sarp’ın geleceği beklentisi dizinin geçmiş bölümlerinden itibaren yükseltilmişti. Sarp’ın artık diziye dönmesi ve sezon finaline kadar dizide aktif bir şekilde yer alması kanısında dizi izleyicileri. Bakalım Sarp hangi bölümde diziye dahil olacak?

Diğer taraftan Yeliz Şirin’in Sarp ile birlikte olduğunu öğrenmişti. Ancak atladığı birşey vardı. Çünkü Şirini’i ve neler yapabileceğini bilmiyordu. Şirin bilindiği gibi değişik bir kız. Tam tabiri ile paranoyak bir karakter. Yeliz ise bunları gerçek zannetmektedir. Bu durumu Bahar’a söyleyecek cesareti kendinde bulamaz bir türlü. Tam söyleyecekken vazgeçer. Yeliz bildiği sırrı Bahar’ a söylemesi biraz daha zaman alacaktır. Yeliz bu durumundan Bahar’ı incitmeden çıkmanın peşinde…

Enver ise kızının neler yaptığını çok önceden öğrenmişti. Enver Bahar’a olup bitenleri söylemeye karar verdi ise de Hatice’nin bu durumu kaldıramayarak kendisine ve Bahar’a birşey yapmasından korkmaktadır. Bahar ve Enver neler olduğunu anlatacağı konusunda karşı karşıya gelmiş ancak Şirin onların yanında bitmişti.

Şirin babası Enver’e bu olayı anlattırmayacağı kesin. En azından bu bölümde. Bahar ise Sarp’ın izini sürmeye başlar. Ancak Bahar bu işi yalnız yapamayacak ve Arif’ten yardım isteyecektir. Arif ise Bahar’dan platonik olarak hoşlanmaktadır. Arif ise bu hislerini içinde tutarak Bahar’a yardım edecektir.

Kadın 30 Ocak 14. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*