Hıçkırık 24 Ocak Fragmanı Hıçkırık 24 Ocak 18. Bölüm Özeti? İlhami Seda yı Öldürecek mi?

Hıçkırık dizisi Nalan ve Kenan aşklarını sonunda itiraf ettiler. İzleyicilerin büyük bir heyecanla beklediği bu aşk bakalım önümüzdeki bölümlerde nasıl bir hal alacak? Kenan ve Nalan mektup olayının açığa kavuşmasından sonra bir araya gelmiş ve Nalan’ın ısrarlarına dayanamayan Kenan sonunda asıl mektupta ne yazdıklarını, gerçek duygularını söylemişti. Hıçkırık dizinin 18. bölümü 24 ocak çarşamba ekranlarda olacak. Hıçkırık 24 ocakta yayınlanacak bölümünde neler olacak? Nalan ve Kenan aşkına yeni bir engel çıkacak mı? Hıçkırık 24 ocak özeti yazımızın devamındadır.

Dizinin 23 ocakta yayınlanacak 17. bölümünde Kenan olan biten herşeyi Nalan’a anlatır. Nalan ilk başta Kenan’a tepki gösterse de onu dinler ve ona inanır. Aslı’nın ne kadar kötü kalpli bir kız olduğunu da anlar Nalan. Aslı ise bu duruma sinir olur. Zira Aslı bu hamlesinden Sonra Kenan ve Nalan’ın ayrılacağını ummaktadır. Kenan ve Nalan aşk dolu sözlerine otel odasında da devam ederler. Kenan Nalan’ın gönlünü almıştır. Geceyi de aynı odada birlikte geçirmişlerdir ve Aslı da bunu görmüştür. Bakalım Aslı bu kozu nasıl kullanacaktır?

Hıçkırık 24 Ocak 18. Bölüm Özeti

Perihan Azmi Bey’e mektubu verir ve Azmi Bey de bu mektubu okur. Azmi Bey mektubu okuduktan sonra Kenan’a karşı tavır alır ve ona kızar. Şirket işlerini kendine bıraktığı için de Kenan’ tepki gösterecektir. Şirket hesaplarındaki açıkların hesabını sorar. Aslında Azmi Bey’in amacı Kenan’ı Nalan’dan uzak tutmaktır. Şirket içinde Engin’in yaptığı hataları kapatan Kenan’ı suçlayıcı imalarda bulunur. Kenan yavaş yavaş Azmi’nin gözünden düşmeye başlar. Bu olanlar şahit olan Nalan ise çok üzgündür.

Bütün bu olanları öğrenen Azmi Bey dostu olan Kutsi’nin yanına gider. Ona Nalan ve Kenan arasında olanları anlatırken dikkatinden kaçan bir şey vardır. Kutsi ile konuşurken Kenen ve Nalan gizlice onu dinlemektedir. Kenan durumu öğrenen Azmi Bey’e karşı mahçup olduğunu düşünür. Çünkü Azmi Bey kızını ona emanet etmiştir. Nalan ise Kenan’ı tesellei eder. Birlikte durmalarının önemini anlatır. Bakalım bu bölümde Nalan ve Kenan aşkına Azmi Bey bir engel koyacak mı?

Daha önceden dediğimiz gibi İlhami Eski kız arkadaşını kandırmış ve onun verdiği ilaçları almıştır. Asıl amacı bebeği öldürerek Seda’dan kurtulmak isteyen İlhami bu amacına bu bölümde ulaşacaktır. Seda ondan hesap sormaya gidecek ancak İlhami onu ıssız bir yere götürüp ölümle tehdit edecektir. İlhami eski kız arkadaşı Seda’yı öldürecek midir?

Diğer taraftan Engin Hayat’a giderek daha da bağlanır. Hayat çok iyi ve temiz bir kızdır. Engin hayatına girerek onu heryerdei hatta evinin önünde bekler. Bakalım ilerleyen bölümler Hayat ve Engin arasında birşey olacak mıdır. Engin Gonca’nın gerçekte kim olduğunu ne zaman öğrenecektir? Gonca’nın hamile olup olmadığı daha kesinleşmemiştir. Hayat, Gonca’dan hesap sormaya devam eder… Hıçkırık 18. bölüm fragmanı aşağıdadır.

Hıçkırık 24 Ocak 18. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*