Beni Bırakma 24 Ocak Fragmanı Beni Bırakma 13. Bölüm Özeti. Zeynep in Başına Ne Gelecek?

Beni Bırakma dizisi 24 ocakta 13. bölümü ile saat 15:00 de Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma’da aşklarına yeni başlayan Emre ve Zeynep çiftini kötü sürprizler beklemektedir. Emre ve Zeynep zorlu bir sürecin ardından sevgili olmuşlardı. Ancak Emre’nin annesi de çifti rahat ettirmeyecek. Esin’in planlarından habersiz olan Emre ve Zeynep bu plan karşısında ne yapacaklar? Cansu’nun ise Emre’nin peşini bırakmaya niyeti yok. Zeynep’in her seferinde Emre ile para karşılığında birlikte olduğunu Cansu oyunlarına devam edecek. Peki dizide 24 ocakta neler olacak? Esin amacına ulaşabilecek mi?

Geçtiğimiz 23 ocak 12. bölümde Emre’nin annesi ile konuşan Zeynep Emre’ye mesafe koymuş, ona soğuk davranmaya başlamıştı. Emre durumun farkına varmış ve annesi Arzu’dan bunun hesabını sormuştu. Çünkü Emre Zeynep’i annesi ile tanıştırdıktan sonra Zeynep’in kendisine karşı olan tavırları hal ve hareketleri değişmişti. Bunun sorumlusu olarak gördüğü annesinden hesap sormuş ama net bir yanıt alamamıştı. Annesi Zeynep ile görüştüğünü bilmeyen oğluna bir cevap verememişti. Ancak Arzu da Zeynep ile konuşmasından sonra huzursuz olmuş Emre’yi kaybetme korkusuna kapılmıştı. Bu durumu Seher hala ile de paylaşmıştı.

Tarık ise Sıla’yı köyünden evlenerek Ankara’ya getirmişti. Bir otele yerleşen Sıla Tarık tarafından sürekli kontrol altında tutulmuştu. Sıla ile görüşmek için sık sık şirketten ayrılan Tarık Meltem’i de huzursuz etmekte. Meltem’in evlilik laflarını geçiştiren Emre’nin bu durumu daha ne kadar saklayacağı ise merak konusu? Gelelim Beni Bırakma’nın 24 ocak 13. bölümünde neler olacağına. Öncelikle belirtmeliyim ki dizinin 13. fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak 13. bölümde birkaç detay verebiliriz.

Beni Bırakma 24 Ocak 13. Bölüm Özeti

Zeynep ile arası açılan Emre onu tekrar kazanmak için onunla görüşmek ister. Zeynep ise Arzu’nun isteği üzerine annesiyle görüştüğünü asla Emre’ye söylemez. Bütün bu olanlardan habersiz olan Emre çok üzgündür. Zeynep’in neden böyle davrandığına anlam veremeyen Emre kendini eve kapatır ve düşünmeye başlar. Arzu ise sessizliğini korumaya devam eder. Emre annesinden  şüphelenmiştir ancak Arzu renk vermez. Zeynep’in kendisine soğuk davranmasından şüphelenen Emre, Arzu’nun Zeynep ile konuştuğunu öğrenecek midir?

Beni Bırakma Zeynep İle Arzu Arasındaki Sır Ne? Zeynep İle Arzu Arasındaki Bağ Nedir? Arzu Zeynep’i Neden İstemiyor?

Esin ise bir hayat kadını ile para karşılığında anlaşmış ondan Zeynep’in kötü bir kız olarak göstermesini istemişti. Bu bölümde Esin düğmeye basar ve Zeynep hakkındaki kirli planını devreye sokar. Hayat kadını ne yapar bu bölümde ancak Emre’nin yanında olduğu bir sırada onun yanına gelerek sanki Zeynep’i tanıyormuş gibi davranabilir. Zeynep ise olanlara anlam veremez. Bu kadın nereden çıkmıştır?

Cansu da bunlardan yararlanarak Emre’nin yanına daha sık gitmeye başlar. Emre ise Cansu’ya bir arkadaş gözü ile bakmaktadır. Emre kesinlikle Cansu’ya karşı birşey hissetmez. Aslında Cansu da bunun farkındadır ancak bi kere oda Emre’ye tutulmuştur. Bakalım Cansu ve annesi Esin Emre’yi elde etmeyi başaracaklar mı?

Meltem, Cengiz’in de desteğiyle Tarık ile evlilik yolunda hız kazanmaya çalışırken Tarık ise Sıla’nın hayatını değiştiren küçük dokunuşlarla Sıla’nın kahramanı olma yolunda ilerliyordur. Bu devirde kim kime böyle bir iyilik yapar ki? Tarık sırf Sıla’nın babasının onu okutmamasında kendi payı olduğunu düşündüğü için bunları yapmaktadır. Ancak ilk başlarda saf temiz duygularla başlayan ikilinin ilişkisi sonrasında evlilik ile sonuçlandı. Bu evlilik daha ne kadar saklanacaktır? 

Tarık Meltem’ e karşı da kendini sorumlu hisseder. Zira Meltem de iyi bir kızdır ve şirkette de işleri beraber yürütmektedirler. Meltem ile nişanlı olan Tarık onun Sıla yüzünden ihmal eder. Meltem giderek bu duruma bozulmaya başlar ve bişeyler olduğunu anlar. Bir şeylerden şüphelenen Meltem Tarık’ı bu bölümde takip etmeye başlayabilir.

Beni Bırakma 24 Ocak 13. Bölüm Fragmanı

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*