Meryem 24 Ocak Çarşamba 25. Bölüm Fragmanı 24 Ocak 25. Bölüm Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisi 24 Ocak Çarşamba günü 25. bölümü ile ekranlarda olacak. Çarşamba akşamları reytinglerde Diriliş Ertuğrul’dan sonra 2. sırada yer alan dizide heyecan doruklarda. Zira Oktay Şahin’in bu bölümde Meryem’in karşına çıkmaya karar veriyor. Meryem ve Oktay yeniden karşı karşıya gelecekler mi? Meryem 25. Bölüm Fragmanı yayında…

Oktay Şahini’in yaşadığını hep beraber öğrenmiştik. Yaşayan Oktay’a en büyük yardımı Şahika ve kızı Derin’den gelmektedir. Zira Derin ve Oktay2ın amaçları aynıdır. İkiside Meryem ve Savaş’ın ayrılmasını istemektedirler. Ancak Derin ve Oktay’ın yakınlaşması herkes için tehlikeli bir hal almıştır. 

Meryem ve Savaş yadıkları onca kötü olaya rağmen birbirlerinin ellerini bırakmayarak hayata tutunmaktadırlar. Bütün olanları arkalarında bırakmaya hazırdırlar encak olaylar bir türlü bitmek bilmemektedir. Yaşanan kaza sonucu karşı karşıya gelen Meryem ve Savaş tamamen Oktay’ın oyununa alet olmaktadırlar. Bu kazanın kaybedeni ikisinden başkası değildir. Oktay’ın en büyük amacı ise Savaş’ın ölmesidir. Böylelikle saplantı haline getirdiği Meryem’i elde etmenin planı içindedir. Savaş ile Meryem’in karşı karşıya gelmeleri için oyun oynayan Oktay, adeta bir hayalet gibi hayatlarına dahil olur. Meryem dizisinin 25. bölümünde neler olacak? Oktay ve Meryem karşılaşacaklar mı?

Meryem Dizisi 24 Ocak 25. Bölüm Özeti

Meryem dizisinde Oktay Şahin’in tekrar ortaya çıkması ile son 2-3 bölümdür ortalık baya karıştı. Bu kez Meryem ile  Suzan Şahika Handerson karşı karşıyadır. Suzan ona 25 yıllık sırrın açığa çıkacağını, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ima eder. 25 yıllık sır ise Oktay’ın babası Yurdal Sargun, Derin’in babası Çetin Berker ve Suzan Şahikan Henderson arasındaki kirli sırdır. Henderson bazı kayaların yerinden oynayacağını söyler. Henderson dediğini yapacak kadar güçlü bir kadındır. Bakalım Meryem ne yapacak? Savaş’a olanları anlatacak mı?

Derin’in annesi Suzan Şahika Handerson ile birlikte çalışarak planlarına devam eden Oktay son olarak Derin’e bir mektup daha verir. Derin şaşırır. Zira Oktay çok hırslı ve dur durak bilmemektedir. Bir kişinin daha hayatı tehlikededir. Oktay’ın yaptıkları artık Derin dahil herkesi çok korkutmaktadır. Oktay insanları yapmam dedikleri şeylere ikna etmesinden bahseder. Savaş ise beline silahı takar. Bakalım Oktay’ın verdiği mektup kimin ölüm fermanıdır? Derin bu plana alet olacak mı yoksa Oktay’a buraya kadar diyecek midir?

Meryem ise Savaş’a herşeyin düzeleceği konusunda teselli verir. Ancak kendisi de çok korkar. Fırına bırakılan notlardan sonra uyku bile uyuyamaz hale gelir. Meryem bütün bunları yaşarken Oktay da Meryem’in karşına çıkma planları yapar. Bu çok tehlikeli bir iştir ve derin onu bu konuda uyarır.

Oktay Meryem’in karşısına çıkması konusunda kararlıdır. Savaş’ın onun yanında olmadığı bir zamanda onun karşına çıkma ister ancak bun bölüm için henüz erken bir karardır. Yani tahminlerimize göre Oktay bu bölümde Meryem’in karşısına çıkmayacaktır. Meryem 24 Ocak 25. bölüm fragmanı haberimizin devamındadır.

Meryem Dizisi 24 Ocak 25. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*