Hıçkırık Dizisi 23 Ocak Fragmanı 23 Ocak 17. Bölüm Özeti? Nalan ve Kenan Aşkında Ne Olacak?

Kanal D ekranlarının günlük dizisi Hıçkırık 4. haftaya girdi. Dizinin reytingleri iyi gitmese de çekimlerine devam ediyor. Dizinin 19 Ocak Cuma günü yayınlanan 15. bölümü reytinglerde bir hayli kötü sonuç aldı. Dizi cuma günü reytinglerinde 0,74 ile 78. sırada yer aldı. Ancak dizi yapımcısı dizinin final yapması hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Peki dizinin 23 ocak salı günü yayınlanacak olan 17. bölümünde neler olacak? Hıçkırık 23 ocak fragmanı yayınlandı mı?

Hıçkırık 23 Ocak 17. Bölümü Özeti 

Hıçkırık dizisinin 23 ocakta yayınlanacak 17. bölümü saat 14:45’de Kanal D ekranlarında olacak. Son olarak dizinin 22 ocakta yayınlanan 16. bölümünde, Nalan Kenan ile Aslı’yı otel odasında yakalamıştı. Nalan herzaman ki gibi olayları yanlış anlamış Kenan ile arasına tekrar mesafe koymuştu. Ancak Kenan’ın aşkını ve mektupta yazdıklarını Nalan’ a söylemişti. Bu durum Nalan’ın Kenan’a inanmasında etkili olur. Nalan ve Kenan doludizgin bir aşka yelken açarlar.. Perihan’ın Kenan’a oynadığı oyun sayesinde Nalan ve Kenan yine ayrılmanın peşindeler. 17. Bölümde olaylar nasıl gelişecek?

Kenan ve Nalan Aslı’nın oyunlarına gelmezler. Kenan ve Nalan birlikte güzel vakit geçirir. Birlikte sahil kenarına giden çift burada birbirlerine olan sevgilerini anlatırlar. Herşey tam yoluna girmişken Nalan’in başı döner ve yer düşer. Bunu gören Kenan hemen Nalan’ın yanına gelir. Nalan bunun sebebini İlhami’nin söylemiş olduğu tümör olayına bağlar ancak ola öyle değildir. Sedece biraz yorgun düşmüştür. Zira Nalan’ın beyninde tümör filan yoktur. Bu sadece geçirdiği kaza ve ameliyat sonrası yorgun düşmesi olayıdır. Korkacak birşey yoktur.

23 Ocak 17. bölümde Kenan İlhami ile bir kez daha karşı karşıya gelir. İlhami’den mektup konusunda net bir yanıt alamayan Kenan mektubu onun değiştirdiğinden adı kadar emindir. Ancak bunu bir türlü Nalan’ a anlatamaz. İlhami Kenan ve Nalan arasındaki krizi fırsata çevirmenin peşindedir. Kenan ve Nalan’ı bir türlü yalnız bırakmayacaktır. Sürekli hastanede tetkik veya kontrol bahanesi ile Nalan’ı Kenan’ın yanından alacaktır. İlhami bu bölümde Nalan’ın beyninde tümör olduğu yalanını deşifre eder. Nalan’ın gerçekten hasta değildir bu sadece İlhami’nin bir oyunudur.

İlhami Kenan’ın Seda hamlesini boşa çıkarmanın peşindedir. Bu yüzden Seda’yı Kenan’dan önce bulan İlhami onu kandırarak gerçekleri saklamasını sağlamıştı. Seda ise İlhami’ye inanmanın bedelini çocuğunu kaybetmekle ödeyecek. Seda’nın çocuğu bu bölümde muhtemelen ölecektir.

Perihan ise Aslı ile işbirliğine devam eder. Aslı ile Kenan’ı Engin’in de yardımıyla aynı odaya girmelerini sağlayan Perihan Aslı’nın da gönlünü almıştır. Perihan İlhami’ye de kancayı takacaktır. İlhami’nin mektubu değiştirdiğini öğrenen Perihan’ın artık elinde bir koz daha vardır. Bunun için İlhami’den yeni tavizler ister. Bakalım İlhami ve Perihan çekişmesi daha ne kadar devam edecektir?

Engin aklından Hayat’ı çıkaramamaktadır. Hayat’ın ne kadar iyi bir kız olduğunu anlar. Ona asla laf söyletmez. Engin Hayat ile buluşmak ister ancak Hayat buna müsaade etmez. Ancak Hayat’ta Engin’ e karşı birşeyler hissedecektir. Buradaki tek sorun ise Hayat’ın kardeşi Gonca’nın bunları öğrenince ne yapacağıdır?

Hıçkırık 23 Ocak 17. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*