Beni Bırakma 23 Ocak 12. Bölüm Fragmanı 12. Bölüm Özeti. Esin’in Planı ne?

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi yayın hayatına 3. hafta ile devam ediyor. Emre ve Zeynep aşklarında engelleri aşmaya bir bir aşmaya devam edecekler. Emre’nin annesi ile tanışan Zeynep Arzu tarafından çok sıcak karşılanmadı. Bunda Esin ve kızının Zeynep hakkında söylediklerinin etkisi de olmuştu. Peki bu bölümde Arzu Zeynep hakkındaki düşüncelerini değiştirecek mi? Emre annesi Arzu ile karşı karşıya mı gelecek? Esin’in yeni planı ne? Detaylar haberimizde…

Beni Bırakma dizisinin 12. bölümü 23 ocak salı günü saat 15:00 de atv ekranlarındaki yerini alacak. Emre ile Zeynep aşklarına bu bölümde de dolu dizgin devam eder. Zeynep’i annesiyle tanıştıran Emre’nin ayakları adeta yere değmez. Zeynep için de durum farklı değildir. Ancak bu durum fazla uzun sürmez. Çünkü Arzu Zeynep ile konuşur ve Emre’den ayrılmasını ister. Sonrasında gururlu bir kız olan Zeynep Emre’ye soğuk davranmaya başlar. Buna bir anlam veremeyen Emre hemen annesi Arzu’nun yanına gelerek Zeynep ile konuşup konuşmadığını sorar. Çünkü Zeynep Arzu ile tanıştıktan sonra Emre’ye soğuk davranmaya başlamıştı. Arzu ise ne yapacağını bu durumu Emre’ye nasıl açıklayacağını bilemez. Lafı eveleyip gevevelemeye başlayan Arzu Zeynep ile konuştuğunu Emre’nin tepkisinden korkarak söyleyemez. Zeynep istenmeyen kız olur evde…

Esin hain planlarına bu bölümde de devam eder. Kızı Cansu kendi hatasının bedelini ödemeye, kendini parçalamaya devam eder. İlk başta Emre ile tanışmak istemeyen ancak sonradan ona deliler gibi aşık olan Cansu bunalıma girmiştir. Cansu geçtiğimiz bölümde olduğu gibi bu bölümde de Zeynep’in evine gelmeye ve onu rahatsız etmeye devam eder. Ancak Cansu da Emreyi annesinin istediği veya parası için değil gerçekten sever. Esin ise bi hayat kadını ile anlaşmıştır. Bu şekilde Zeynep’ e kötü kız imajı vererek Emre ve Zeynep’i ayırma planları yapar. Ancak bu kadının işi bitince Esin’in peşini bırakmayacağı aşikardır. Peki Zeynep Esin ve Cansu’nun planından kurtulmak için ne yapacaktır?

Cansu belasını başlarından atan Emre ve Zeynep birbirlerini deli gibi sevmektedir. Ancak bu bölümde Cansu yeniden devreye girecektir. Annesi Esin’in hain planı sayesinde tekrar Zeynep’ten kurtulma hesapları içindedirler. Esin bir şekilde Arzu’nun Zeynep’i istemediğini öğrenecek ve kızı Cansu’yu Emre’nin gözünün önünde tutmak için ondan Emre’nin hastanesine gitmesini söyleyecek.

Emre ve Zeynep resmen sevgili olmuşlardı. Ancak bu aşkın önündeki en büyük engel de Emre’nin annesi Arzu olacaktır senaryo gereği. Beni bırakma izleyicileri tarafından en fazla merak edilen konu da bu oldu zaten. Arzu neden Zeynep’e karşı çıkacaktır. Aralarında ne olmuş olabilir. Bu konu hakkında detaylı bir tahmin yazımız vardır. Haberin detayları için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Arzu Emre ve Zeynep’ e engel olmak için ne yapacak?

Diğer taraftan evlenen Tarık ve Sıla sonunda Ankara’ya gelirler. Ancak Sıla’nın aklında sürekli köyde babası ile bir başına bıraktığı annesi vardır. Sıla Tarık ile evli olduğu için bu bölümde Bekir ve Celal Ağa tarafından çok rahatsız edilmeyecektir. Zira onlarda Tarık’ın gücünü ve kudretinin farkına varmışlardır.

Ancak Tarık bu durumu Meltem’e nasıl açıklayacaktır. Meltem Tarık’ı çok sevmektedir ancak bu durumu asla kabul etmez. Tarık ile karşı karşıya gelen Meltem onu asla dinlemez. Tarık aslında sadece iyilik olsun diye Sıla’nın okumasını istemişti. Ancak sonrasında Sıla’ya da aşık olur. Sıla otelde kalmaktadır. Tarık ise onu sürekli ziyaret ederek yalnız bırakmaz. Ancak Sıla daha fazla otelde kalamaz. Tarık Sıla’yı eve mi getirecektir?  Bunu Meltem’e ve ailesine nasıl açıklayacağı ise merak konusudur?

Beni Bırakma 23 Ocak 12. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*