Yeni Gelin 27 Ocak 34. Bölüm Fragmanı Yeni Gelin 34. Bölüm Özeti 27 Ocak

Show Tv ekranlarında yayınlanan aile dizisi Yeni Gelin eğlenceli anlara sahne olmaya devam ediyor. Bir komedi eğlence dizisi olan Yeni Gelin son bölümde neler oldu? Yeni Gelin’ de Bella şirkette çalışmaya başlamıştı. Okuduğu yıllarda okul birincisi olarak mezun olan Bella kendini bu kez bozokların şirketinde kanıtlayacak. Bella şirkette ne yapacak? uyum sağlayacak mı? Yeni Gelin 33. Bölümde neler olmuştu?

Yeni Gelin 27 Ocak 34. Bölüm Özeti

Yeni Gelin 33. Bölümde Bella Esmeralda’ya kendini gösterebilmek ve kanıtlayabilmek için şirkette çalışmaya karar vermişti. Şirkette başarılı işlere imza atan Bella bunu 34. bölümde de sürdürecek. Kendi elleriyle onu Adana’ya getiren ve sonra da Hazar’ı ondan kıskanan Bella, Esmeralda ve Hazar’a kötü davranmaktadır. Şirketin başına geçen ve çalışanlara talimatlar yağdıran Bella Hazar’ı tüm kızlardan korumanın peşindedir. Ancak Bella 34. Bölümde işlerden sıkılarak iş hayatına nokta koyar.Baran Ağa’ya zorlu bir süreçten sonra aşık olan Şirin’in başı yine derttedir.Baran ile güzel bir ilişkileri olan Şirin Nazgül’ün akrabaları tarafından istenecek. Ancak başta Hazar olmak üzere bu işe kimsenin rızası olmayacaktır. Geçtiğimiz bölümde Hazar adamları arayarak Şirin’i vermeyeceklerini söylemişti. Ancak bu bölümde de Şirin’in peşini bırakmayacaklar. Baran ise duruma el atarak Şirin’i kaçıracaktır. Peki Baran ve Şirin bu bölümde evlenecekler mi?

 

İskender Bozok ise konak hayatına iyice alışmıştır. Karısı ile birlikte ağalar paşalar gibi yaşamaktadırlar. İskender ve karısı ailece kabul görürler. Bozokların ne kadar zengin olduğunu anlayan ikili onların paralarından pay almanın peşine düşerler. Türlü oyunlarla ve duygu sömürüleri ile iyice aileyi kendilerine acındırlar. Bakalım İskender Bozok’un amacı ne? İskender Bozok gerçekten Korkut Ağa’nın oğlu mudur?

Yeni Gelin 27 Ocak 34. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*