Kadın Dizisi 23 Ocak 13. Bölüm Fragmanı Kadın 13. Bölüm Özeti. Bahar Geçekleri Öğrenecek mi?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde 13. Bölüm heyecanı yaşanıyor. Dizinin yayınlanan 12. bölümünde Bahar ve çocukları annelerinin evine yerleşmişlerdi. Annesinin isteksizliğine rağmen Enver’in çabaları ile Bahar eve gelmişti. Fox Kadın dizisi 13. bölümde neler olacak? Yeliz Bahar’ a gerçekleri anlatacak mı? Bahar olanları duyunca ne yapacak? Hepsi haberimizde…

Dizinin 12. bölümünde Bahar’ın arkadaşı Yeliz’in Sarp’ın sevgilisi olarak düşündükleri kadının telefonunu araması üzerine Şirin’in telefonu çalmış ve Yeliz Şirin’den şüphelenmişti. Bahar’ın evdeki çilesi annesi Hatice’nin kötü davranması ile devam ediyor. Peki 13. bölümde neler olacak? Yeliz herşeyi Bahar’a anlatacak mı?

Kadın Dizisi 23 Ocak Özeti 13. Yeni Bölüm

Dizinin 13. bölümü için 3 tane fragman yayınlandı. Tahmin ettiğiniz gibi Bahar gerçekleri öğrenme için yeni adımlar atar. Diğer taraftan Yeliz de gerçeklerin peşine düşer. Şirin’den şüphelenen Yeliz Şirin’in üzerine gider ve onunla bir arabada konuşur. Şirin iyice köşeye sıkışır ancak oda Yeliz’e karşı hamle yapar. Şirin Yeliz’ e Sarp’ı tanıdığını ve onunla birlikte olduklarını itiraf eder. Ancak arkasında pişkin pişkin bunu da Bahar’ a söylemesini ister. Yeliz’in ne yapacağı ise merak konusudur? Ancak Yeliz duyduklarını Bahar’ Bahar’a anlatma cesaretini kendinde bulamaz. Yeliz bir süre daha bekler ama içi içini de yer.

Arif ile hastane çıkışında konuşan Bahar Arif’e Sarp’ın ölmediğini söyler. Bahar heyecanlıdır ancak Arif için aynı şey söylenemez. Arif ile arkadaşlıkları ilerleyen Bahar Arif ile samimi bi sohbet yapmışlardı, dertleşmişlerdi. Çocuklarda Arif’i bi abi olarak kabul etmişlerdi. Sarp’ın ölmediğini öğrenen Arif ise biraz üzülecek. Çünkü Bahar’la birşeyler olabileceğini düşünmekteydi.Peki Sarp diziye ne zaman dahil olacak? Sarp kaçıncı bölümde gelecek? Bu konuda detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.Şirin Bahar ile uğraşmaya devam eder. Annesi de Şirin’e uyar. Hatice geç gelen kızı Bahar’ı eve almaz ve Bahar geceyi kapı önünde geçirir. Sabah olunca Bahar’ı kapıda gören Enver Hatice ve Şirin’den bunun hesabını sorar ancak Enver’i evde dinleyen yoktur.Çocuklarıyla beraber dışarı çıkan Bahar’ın elinden telefonu düşer ve bir telefoncuya gider. Buraya daha öncesinde Enver gelmiş ve Şirin’in odasından bulduğu telefonu tamir ettirmişti. Bunu telefoncudan duyan Bahar böylelikle telefonu kendisine Enver’in verdiğini anlar. Hemen Enver’in tanına giden Bahar artık geçekleri duymak istediğini söyler ve hazırmısın der. Şirin ise hemen yanlarındadır ve lafa girer. “Asıl sen hazır msın ablacım?” Bakalım Enver gerçekleri anlatacak mı? Bana sorarsanız Şirin buna müsaade etmeyecek ve bambaşka bir hikaye uydurup Enver’in bile ağzını açık bırakacak. Kadın 13. Bölüm son 3. fragmanı haberimizin devamındadır.

Kadın 23 Ocak 13. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*