Çukur 29 Ocak 14. Bölüm Fragmanı 29 Ocak Özeti. Yamaç ‘ın Yeni Hamlesi Ne Olacak?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizinin 14. bölümü 29 Ocak pazartesi akşam seyircisi ile buluşacak. Başrollerin de Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Denzi’in rol aldığı yapımda heyecan 14. bölümde de devam edecek. Peki dizinin 14. bölümünde neler olacak? Yamaç mahalleyi kuratarabilecek mi? Tapuları Vartolu’dan alabilecek mi?

Çukur 29 Ocak 14. Bölüm Özeti

Çukur dizisinin 14. bölümü 29 Ocak pazartesi ekranlarda olacak? Geçtiğimiz 13. bölümde Vartolu Beyfendi’den aldığı tapuları alarak İdris’i karşısında görmek istediğini söylemişti. Bu bölümde İdris hiç birşeyden haberi olmadığı tapuların hesabını Yamaç’tan soracaktır. Yamaç ise ellerinde para olmadığını, mahalledeki çocukların durumunun iyi olmadığı için böyle bir yola girdiğini söyleyecek. İdris bir taraftan kayıp oğlunu ararken bir taraftan da bu Vartolu’nun kim olduğunu araştıracaktır. Aslında aynı işi yapmaktadır ancak haberi yoktur. İdris bunlarla meşgul olurken Yamaç ta Beyfendi’nin peşine düşer. Feyyaz tam herşeyi çözmüştü ki olayı öğrenen Beyfendi onu öldürtmüştü.

Yamaç 14. bölümde de Beyfendinin kim olduğu sorusuna cevap arar. Ancak Beyfendi çok akıllıca hareket ederek her defasında Yamaç tan kurtulmayı başarır.

Bildiğiniz gibi Paşa yılla öncesinde Sultan hanım ile işbirliği yaparak İdris’in oğlunu ondan koparmış ve uzaklara göndermişti. İdris ise oğlunun peşine düşmüş ve onun hastane kayıtlarına göre öldüğü bilgisine ulaşmıştı. Bunu yapan ise Paşa idi. İdris bu bölümde Paşa’nın gizli işlerini öğrenmese de yakınlaşacak. Kendisine gelen telefonu eden kişi ile buluşacak ve gerçeklere bir adım daha yanaşacak.

Sena ise mahalleye dönme konusundaki fikrini yavaş yavaş değiştirecek. Münir konusunda Yamaç’a yardım etmeye çalışmış ve mahalle için birşeyler yapmıştı. Bunu Yamaç’a söylemiş ve onu şaşırtmıştı. Sena bu bölümde mahalleye ve eve tekrar dönebilir. Sena Vartolu ile karşı karşıya gelir. Sena Vartolu’dan silahını alır ve içeri girmesini söyler. Acaba burası neresidir? İçerde kim vardır? Sena Vartolu’yu vuracak mı?

Yamaç hapisten çıkarken vurulan Vartol’nun üvey babasından gerçekleri duymuştur. Yamaç bu haberi aldığında kendinde geçer. Adeta dünyası başına yıkılır. Yamaç şimdi Vartol’nun kardeşi olduğunu öğrenmiştir. Bu saatten sonra olaylar yavaş yavaş çığırından çıkacaktır. Yamaç kafayı yemek üzeredir. Yamaç diğer taraftan Beyfendi tarafından iftira atılan ve hain olarak lanse edilen Paşa’nın peşindedir. Paşa Tam silahı kafasına dayamışken Yamaç onu son anda durduru ve birlikte yere düşerler. Bir silah sesi gelmiştir ancak kim vurulmuştur? Paşa vuruldu. Paşa Ölecek midir?

Çukur 29 Ocak 14. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*