8. Gün Dizisi Tam Kadro Oyuncuları Başrol Oyuncuları? 8. Gün Dizisi Burcu Biricik’in Partneri Kim Oldu?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizi yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı oturacak. Dizinin senaristliğini ise Volkan Sümbül ve  Toprak Karaoğlu yapacak. Peki dizide kimler yer alacak? Dizinin konusu nedir? Dizinin önemi nedir? Bu soruların cevabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8. Gün Dizisi Erkek Başrol Oyuncusu

8. Gün dizisinin şubat ayında Atv ekranlarında olması beklenmektedir. Çekimlerine başlanılan dizide heyecan dorukta. Hikayesi ile etkileyici bir konuyu ele alacak dizide Türkiye’nin önemli bir olayına ışık tutulacak. Bir dönem haber bültenlerinden düşmeyen ve bütün milletimizin hatırladığında hala derin üzüntüler yaşadığı olayların nasıl olduğunu anlatacak dizide geri sayım başladı. Daha öncesinde sitemiz üzerinden yaptığımız haberde sizlere başlayacağını duyurduğumuz 8. Gün dizisinde yeni gelişmeler var? Peki Bu gelişmeler neler?

8. Gün Burcu Biricik’in Partneri Kim Oldu?

Sizlere 8. Gün dizisinde daha önce Burcu Biricik ve Musa Uzunlar’ın yer alacağı bilgisini vermiştik. Uzun zamandır dizide bir başrol erkek oyuncu arayışı devam ediyordu. Bir çok isim gündeme gelmiş ancak hiçbiri ile anlaşma sağlayamamıştı yapımcılar. Anca aranan oyuncu bulundu. Oyuncu kim? 8. Gün başrolde Burcu Biricik ile yer alacak erkek oyuncu kim?

8. Gün dizisinde başrolünde Özge Özpirinçci ile beraber oynadığı “Aşk Yeniden” isimli dizide oynayan Buğra Gülsoy şimdi 8. Gün dizisinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Burcu Biricik’in partneri olacak ünlü oyuncu birçok sinema filminde de rol alıyor.

Çukur 15 Ocak Rap Şarkı Sözleri. Çukurda Son Bölümde Çalan Rap Şarkısının Adı Nedir? Çukur Kaktüs Rap Şarkısı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*