Hıçkırık 22 Ocak 16. Bölüm Fragmanı Hıçkırık 22 Ocak 16. Bölüm Özeti. Nalan Kenan’ı Aslı ile Otelde Yakalıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisinde 3. haftada heyecan doruklara çıkacak. İlk haftalarda durağanlığı ile eleştirilere neden olan dizide heyecan yavaş yavaş artıyor. Hıçkırık dizisi 19 ocak 15. bölümde neler oldu? Nalan ve Kenan’ın iyi vakitlerini baltalayan İlhami onları yalnız bırakmamaya 22 ocak 15. bölümde de devam edecek. Hıçkırık 22 ocak 15. bölüm özeti? Nalan Kenan’ı otelde Aslı ile yakalayacak mı? Peki Nalan bu duruma nasıl tepki verecek?

Hıçkırık 22 Ocak 16. Bölüm Özeti

Kenan Seda hamlesiyle İlhami’ye karşı bir zafer elde etmiş ve onu İsviçre’ ye gitmemeye ikna etmişti. Bunun üzerine Kenan ve Nalan yakınlaşmaya başlamışlardı. Nalan ile birlikte ona hava aldırmak için pikniğe giden Kenan tam yakınlaştıkları sırada onları izleyen İlhami bu güzel anları baltalamıştı. Peki 16. bölümde neler olacak? Nalan ve Kenan Aşlarını sonunda itiraf edecekler mi? Nalan mektubu buldu mu?

Dizinin 15. bölümünde Aslı Perihan ile konakta buluşup konuşmuşlardı. Aslı Kenan ile Nalan’ın pikniğe gittiğini öğrenince çıldırmış hırsını Perihan’dan çıkartmıştı. Perihan’ dan Nalan ile Kenan’ın yakınlaşmasını engellemesini istemişti. Perihan ise ona 16. bölümde güzel bir sürpriz hazırlayacak ve onların ikisini bir otelde aynı odada kalmalarını sağlayacak. Oğlu Engin ise annesine yardım edecek. Zira aynı odada başbaşa bulunan Kenan ve Aslı’yı Nalan’ın görmesi gerekmektedir. Engin bir bahane bularak Nalan’ı otel odasına getirecektir. Nalan Kenan ve Aslı’yı aynı odada görecek midir? Nalan Kenan ve Aslı’yı odada bulur ve dizinin 16. bölümü sonra erer. Peki dizinin 23 ocak 17. bölümü için buraya tıklayız.

Nalan Kenan’ın yazdığı gerçek mektubu okuyor mu?

Nalan Kenan’ın kendisine yazdığı mektubun sahte olduğunu nihayet anladı? Gülüm sayesinde Kenan da o mektubun gerçek olmadığını ve bunu kendisinin yazmadığını söylemişti. Nalan o mektubu kendisine İlhami’nin verdiğini söyleyince Kenan herşeyi anladı ancak Nalan henüz İlhami’nin böyle birşeyi yapmış olacağına inanmıyordu. Peki Nalan İlhami’ den bir açıklama isteyecek mi?

Asıl mektubu okuyamasa da Nalan Kenan’ın yanına gider ve ona sevgi dolu gözlerle bakar. Nalan sonunda gerçekleri öğrenmiştir. Başından beri bildiği ama bir kez de Kenan’ın ağzından duymak istediği gerçekleri. Nalan çok heyecanlıdır bu aşkı yaşayacakları için. Peki Azmi Bey buna müsaade edecek midir? Nalan ve Kenan aşklarını yaşayabilecekler midir?Azmi Bey bu işe başından beri karşı çıkmıştır. Daha Kenan ve Nalan gençken durumu fark etmiş ve Vesime’ye talimat vererek çocuklarla konuşmasını istemişti. Vesime is Nalan’a bu işin olamayacağını dile getirmişti. Peki ama Azmi Bey bu ilişkiye neden onay vermiyor?

Azmi Bey aslında herşeyin farkındadır. Kenan’dan daha iyi bir dama bulamayacağına bilir. Hatta o kadar güvenmektedir ki şirketi bile ona emanet etmiştir yeğeninden önce. Ancak belli ki kimsenin bilmediği,sadece kendinin ve balıkçı Kutsi’nin bildiği birşey. Hıçkırık 15. bölümde Azmi Bey ile Kutsi dertleşmiş ve bir gecede olan olaydan bahsetmişlerdi. O gece de neler olduğu ise henüz belli değil. Ancak ben Kenan’ın babası ile alakalı olduğunu düşünüyorum.Kardeşi Gonca borcunu ödeyememiş ve eve gelen icracılara borcun 24 saat içinde ödeneceğine dair ablası Hayat adına imzalı kağıt vermişti. Ancak Gonca yine bu parayı bulamaz ve Hayat poliler tarafından evinden alınır. Hayat’ın yanında Engin vardı. Karakolda alanları öğrenen Engin Hayat’ın borcunu öder ve onu hapis derdinden kurtarır. Hayat ise bu yardımı kabul etmek istemez ancak Engin gerçekten ona iyilik yapmak istemiştir. Hayat ve Engin arasında nele olacak bilinmez ama Engin sanki biraz adam olmaya başlamıştır. Hayat’ın gerçek kişiliğini, ne kadar güzel bir kalbi olduğunu görmüştür. Hayat ve Engin arasında neler olacak? Gonca durumu öğrenince ne yapacak? Hıçkırık 22 Ocak 16. Bölüm Fragmanı haberimizin devamındadır.

Hıçkırık 22 Ocak 16. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*