Beni Bırakma 22 Ocak 11. Bölüm Fragmanı Beni Bırakma 22 Ocak Özeti.

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma 3. haftasını 11. bölüm ile açıyor. Beni Bırakma da geçen hafta Emre Zeynep artık birbirlerine olan aşklarını ilan etmiş ve sevgili olmuşlardı. Tarık da radikal bir karar alarak Sıla ile evlenmişti. Beni Bırakma da bu hafta neler olacak? Beni Bırakma 22 Ocak 11. Bölüm Özeti 11. Bölüm Fragmanı?

Beni bırakma dizisinde Emre ve Zeynep artık sevgili olmuşlardır. Ayrılmama yeminleri edilmiş, aşk dolu sözler söylenmiştir. Bundan sonra izleyiciler Emre ve Zeynep aşkına daha yakından şahit olacaklar. Emre Zeynep’e çok pahalı bir hediye alır. Ancak Zeynep göz aç bir kız değildir ve o hediyeyi kabul etmez. Arzu ise oğlu Emre’nin aldığı hediyeyi görür. Arzu Zeynep’in paragöz bir kız olduğunu düşürür. Zeynep Arzu’nun yüzünü kara çıkarır. Emre ise annesinin tepkisinden sonra annesine karşı çıkar ve Zeynep’i savunur.  Zeynep fakir mahallede büyümüş bir kız ve Emre’de tam tersine zengin bir yaşam sürmüştür. Ancak ikisininde kalbi aynı atmaktadır. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak bölümlerde bizleri efsane olabilecek bir aşk beklemektedir. Peki Emre’ye gerçekten aşık olan ve onu deliler gibi seven Cansu ne yapacaktır?

Cansu Emre ile yeni bir başlangıç yapan Zeynep’i asla rahat bırakmayacaktır. Sürekli onu rahatsız edecek ve Emre’den ayrılmasını isteyecektir. Tabi Cansu tek başına değildir. Annesi Esin de ona her türlü yardım edecektir. Cansu ve annesi Esin yine Arzu’nun yanına giderek onun aklını karıştırmaya, Zeynep’i ona kötülemeye ve karalamaya devam edecekler. Peki Emre annesine karşı gelebilecek mi?

Tarık sırf Sıla’nın köyden ayrılmasının önündeki engeli kaldırabilmek için onunla evlenmeyi göze almıştır. Tarık ile evlenen bir yandan köyden ayrılarak okumak istiyor bir yandan da annesinin zalim babasının yanında tek başına kalmasından dolayı tedirgin. Ancak Sıla yine de hayallerinden vazgeçmeyerek Tarık ile beraber kesin olarak Ankara’ya gelecektir. Meltem bu haberi alınca ne yapacak Tarık ile arasında neler olacak? 

Meltem Tarık’ın sadece arsa bakmaya gittiğini düşünüyordu. Ancak o Sıla ile evlendi bile. Tarık ile Sıla bu durumu ilk etapta saklayacaklardır. Ancak er ya da geç ortaya çıkacaktır. Babası Cengiz de buna sıcak bakmayacak ve Tarık ile karşı karşıya gelecektir. Babasına bugüne kadar sesini dahi yükseltmeyen Tarık bu kez babasına bağıracaktır. Heyecan dolu 11. bölüm 22 Ocak Pazartesi saat 15:00 de ekranlarda olacak.

Beni Bırakma 22 Ocak 11. Bölüm Fragmanı

Dizinin 11. bölümü fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığında buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*