Hıçkırık Dizisi 19 Ocak 15. Bölüm Fragmanı Özeti Hıçkırık 15. Bölümde Neler Olacak?

Yeni yılın ilk gününden itibaren yayın hayatına başlayan Hıçkırık dizisi 3. haftasını 15. bölüm ile geride bırakmaya hazırlanıyor. Yayınlandığı 3 hafta boyunca reytingler istenilen seviyede olma da giderek artmaya başladı. Bunun sebebi ise dizinin yeni başlamasına rağmen hikayesinin çok yavaş gitmesi olarak gösteriliyor. Bence de aksiyonu çok olan bir dizi değil Hıçkırık. İlerleyen bölümlerde Nalan ve Kenan aşkı başladığı zaman daha da heyecan kazanacaktır dizi. Peki Hıçkırık dizisi 3. haftanın finali olan 15. bölümde neler olacak? Kenan Nalan’ı İsviçre’ye gitmekten vazgeçirebilecek mi?Dizinin 19 Ocak 15. Bölüm fragmanında neler dikkat çekiyor? Nalan İsviçre’ye gitmekten vazgeçti mi?

Kenan ve Nalan mektup konusunda bir kez daha karşı karşıya gelecekler. Nalan hala gerçek mektupta ne yazdığını bilmiyor. Kenan da söylememekte ısrarcı. Ancak Kenan bu bölümde Nalan’ o mektupta neler yazdığını açıklayabilir. İlhami’nin İsviçre’ye gitmekten neden vazgeçtiğine anlam veremeyen Nalan bu konuda Kenan’a bir şey yapıp yapmadığını soracak. Kenan ise gerçekleri Nalan’a anlatacak ve onu Seda’nın karşısına çıkaracak. Ancak Seda Kenan’ı da kandırmıştır. Seda bebeğinin İlhami’den olmadığını başka birinden olduğunu anlatacak. Tabi ilk önce Kenan şok olacak. Çünkü o Seda’ya güvenmiş ve İlhami’ye göz dağı vermişti. Nalan ise olanlara anlam verememektedir. Bakalım Seda Nalan ve Kenan aşkını nasıl etkileyecek? İlhami Seda’dan nasıl kurtulacak? Seda çocuğunu doğuracak mı? İlhami’nin son hamlesi ne olacak? İlhami Kenan’ın tekrar başına sardığı Seda ile ne yapacaktır?

Dizinin yayınlanan 14. bölümünde Kenan Nalan’ı İsviçre’ye gitmeme konusundaki çabaları sonuç vermiş ve Nalan gitmekten vazgeçmişti. Nalan ile yemeğe çıkıp yakınlaşan ve biraz da olsa gönlünü alan Kenan sürprizlerine devam eder 15. bölümde de. Nalan bu bölümde Kenan’a beynindeki tümör olayını söyleyebilir. Zaten Nalan evin hizmetli olan arkadaşı Gülüm’e durumu anlatacak.

Diğer taraftan Azmi Bey ile balıkçı Kutsi arasındaki sır giderek daha çok merak konusu olacak. Aralarındaki sır nedir bilinmez ama Kenan ve geçmişi ile alakalı olduğu kesin. Kutsi Azmi Bey’e geçmişte yaptıklarının bedelini ödemenin başka yoluda var diyerek neyi kastediyor. Acaba geçmişte yaptıkları şey Kenan’ın ailesi ile mi alaklı? Buradaki sözle Kutsi Nalan ve Kenan aşkına Azmi’nin onay vermesini kastediyor olabilir.

Perihan ise Aslı’yı yanına çekmeyi başarmıştır. Artık Perihan ve Aslı tüm planlarında birlikte hareket edecektir. Zaten Aslı hırs yaparak Nalan’ a olan öfkesini açık açık bize söylemişti. Aslı’nın çabaları ise sonuçsuz kalacaktır. Kenan’ın gözü Nalan’dan başkasını görmemektedir. İlhami her ne kadar Aslı’nın gözünü korkutsa da Aslı asla olanlarını uygulamaktan geri durmayacak. Çünkü Aslı abisi İlhami’ nin kardeşidir. Onlara göre birşeyi elde etmek için her yol mübahtır. Perihan’ın ek derdi Kenan değildir tabi. Oğlu Engin başındaki en büyük derttir Perihan için?

Perihan konağa gelen Hayat’ı rahat bırakmayacaktır. Hayat’a babasının konağa gelerek babasının Azmi Bey’den aldığı parayı söyleyecek. Bunu duyan Hayat babasından hesap soracak ancak babası yine ondan üste çıkacaktır. Gonca ise ödeyemediği borç yüzünden eve haciz getirmiştir. Bunu duyan Hayat ve Vesime Gonca’ya artık daha farklı davranacaklar. Gonca artık parayı Engin’den istemeye karar verecektir. Peki Engin Gonca’nın aslında kim olduğunu öğrenecek midir?

 

Hıçkırık 19 Ocak 15. Bölüm Fragmanı

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*