Beni Bırakma 19 Ocak 10. Bölüm Özeti Beni Bırakma 19 Ocak Cuma Fragmanı

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi yayın hayatına dolu dizgin devam ediyor. Günlük dizilerin sayısı, evlenme programlarının kaldırılmasıyla birlikte artış göstermişti. Beni Bırakma da bunlardan biri olmuştu. Beni Bırakma dizisi 19 Ocak Cuma günü yayınlanacak 10. bölümü ile 2. haftasını da geride bırakmıştır. Peki dizinin 19 ocak 10. bölümünde neler olacak? Bu haberimizden önce daha detaylı bilgi alabilmek için dizinin 18 ocak 9. bölüm özetini okumanız daha faydalı olacaktır. Beni Bırakma 10. bölüm özeti 19 ocak fragmanı haberimizdedir.

 

Beni Bırakma 19 Ocak 10. Bölümde Neler Olacak?

Beni Bırakma dizisi 19 Ocak 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide 9. bölümde tekrar başlayan Emre ve Zeynep yakınlaşması devam edecek. Hatta Emre bir sürpriz hazırlayacak ve birlikte ayrılmama yemini eederler. Seyirciler tarafından çok beğenilen çiftin birliktelikleri 3. hafta ile birlikte daha da hızlanacak. Emre’nin Esin ve kızı Cansu’nun tüm planlarına ve kötülüklerine rağmen Zeynep’in elini  bırakmaya hiç niyeti yoktur. Emre dizinin 10. bölümünde Esin ve Cansu ile uğraşırken diğer taraftan annesi Arzu’da ona karşı çıkacaktır.

Esin Arzu’yu dolduruşa getirmeye çalışacak ancak Arzu ona’da sınırını çizer. Arzu’nun dizinin senaryo gereği bu işe karşı çıkacağı başından beri belli idi ancak sebebi bilinmiyordu. Yazarlarımız Arzu’nun geçişten gelen sırrının ne olabileceği hakkında güzel bir yazı kaleme aldılar. Bu yazıya ulaşmak için buraya tıklayınız.

Emre ile Zeynep cephesinde bular olurken Tarık ve Sıla tarafından da yeni gelişmeler olacak. Sıla’yı zorla evlendirilmek istenilen Bekir’in elinden kurtaran Tarık Sıla’yı Ankara’ya getirmeyi başarmıştı. Ancak Sıla’nın Ankara’ya gelişi ile birlikte Tarık ve Meltem’in huzur kaçacaktır. Zira Meltem Tarık’ı Sıla’nın köyüne gitmesindeki amacının sadece arsa bakmak olduğunu düşünmektedir. Sıla’nın gelişi ile birlikte Meltem’in tavırları da değişecektir Tarık ve Sıla’ya karşı. Tarık ise Sıla’yı okurken Bekir ve ya babasının rahatsız etmemesi için eve alabilir. Bu durum yine Meltem’in tepkisine neden olacaktır.

Tarık Sıla’nın üniversiteyi kazandığını babasına söylediği için kendini Sıla’ya borçlu hissettiğinden dolayı bu kadar önemsemektedir. Sıla ile birlikte köye giden Tarık herkesin ortasında Sıla ile evleneceğini söyler. Sıla ise il başta bunu kabul etmez. Ancak okuluna gidebilmesi için bu şarttır. Sıla ve Tarık formaliten de olsa 10. bölümde evlenirler.

Esin kızı Cansu’nun Emre’ye sırılsıklam aşık olması ve acı çektiğini görmesiyle planlarına hız verip vites artırabilir. Daha önce Zeynep’e iftira atmayı denemişlerdi. Emre onlara kısa süreli de olsa inanmış Cansu’nun masum olduğunu düşünmüştü. Ancak Zeynep’e olan aşkı çok sağlam olan Emre yine Zeynep’e dönmüştür.

Beni Bırakma 19 Ocak 10. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*