Hıçkırık Dizisindeki Hayat Vesime’nin Kızı? Hayat Vesime İle Azmi’nin Kızı mı? Hayat Kimin Kızı? Hıçkırık Dizisindeki Hayatın Babası Kim?

Hıçkırık dizisi Kanal D ekranlarında hafta içi hergün olarak ekranlara gelmektedir. Hıçkırık dizisinin yayın saati değişti. Dizinin yeni yayın saatine buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Hıçkırık dizisi 11. bölümde Nalan’ın hastanede tedavisi devam ediyordu. Nalan’a kan gerekti ve ona kanı Vesime’nin yeğeni Hayat verdi. Peki Hatay gerçekten Vesime’nin yeğeni mi yoksa kızı mı? Hayat’ın babası kim olabilir? Detaylar haberimizde…

Hayat Vesime’nin Kızı

Nalan Kenan ile birlikte yaptığı kaza sonrasında İlhami’nin hastanesine getirildi. Burada İlhami tarafından ameliyat edilirken kan gerekti. Nalan’ın kanı ile babası Azmi Bey’in kan grupları tutyordu ancak Azmi Bey yeni kalp krizi geçirdiği için o veremeyecekti. O sırada orada olan Vesime’nin yeğeni Hayat ben veririm dedi ve kanını Nalan’ a verdi. Kan veren Hayat’ın yanına gelerek ona teşekkür eden Azmi Bey ona artık kendisini bir baba olarak görebileceğini söyledi. O sırada orada olan Vesime’nin ise birden rengi attı. Peki ama neden? Vesime neyi saklıyor du?

Vesime bu tablo karşısında geçmişi hatırladı. Evet Hayat Vesime’nin kızı. Vesime yıllar öncesine gittiği sahnede kendi kızı olan Hayat’ı kardeşine teslim ederken görülüyor. Hayat’ı alan Vesime’nin kardeşi ise ona “gözünün arkada kalmamasını ve Hayat’ın artık kendisini anne seni de teyze bileceğini” söylüyor. Vesime’nin geçmişe gittiği sahnede dikkat çeken başka bir ayrıntı ise Hayat’ın gerçek babasının varlıklı biri olduğu oldu. Buda akıllara acaba Hayat Vesime ile Azmi Bey’in kızı mı sorusunu getirdi? Peki Hayat’ın babası Azmi Bey olabilir mi? Azmi Bey ise neden onu ve Vesime’yi sahiplenmedi?

Vesime’nin kızı olduğunu öğrendiğimiz Hayat yıllar öncesinde gerçek annesi tarafından kız kardeşine evlatlık olarak verilmişti. Vesime onu çok sevmesine rağmen vazgeçmek zorunda kalmıştı. Peki ama neden? Benim tahminime göre Hayat Vesime ile Azmi Bey’in kızı. Yıllar öncesinde bir birliktelik yaşayan ikilinin bir kızı oldu. Azmi Bey o sırada evliydi ve Vesime’de bu yüzden hamile olduğunu Azmi Bey’den saklamıştı. Azmi’yi çok seven Vesime sırf ona birşey olmaması ve yuvasının yıkılmaması için sesini çıkartmamıştı. Bunun için kızından bile vazgeçmişti. Gelelim can alısı soruya? Hayat annesinin Vesime olduğunu ne zaman öğrenecek?

Hayat’ın Vesime’nin annesi olduğunu öğrenmesi biraz daha sürecektir. Hayat’ın babası Vesime’ den sürekli birşeyler istiyor. Vesime artık ona olumsuz yanıt verince oda onu Hayat’ a tüm gerçekleri anlatmakla tehdit edecektir. Hayat tüm geçekleri öğrenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*