Hıçkırık 18 Ocak 14. Bölüm Özeti 18 Ocak Fragmanı. Kenanın Nalana Sürprizi

Hıçkırık dizisi hafta içi hergün olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin heyecan dolu 13. bölümü çarşamba günü ekranlarımıza geldi. Dizi hafta içi hergün saat 14:45 de ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin son bölümünde Kenan İlhami’yi kısmen de olsa biraz durdurmayı başarmıştı. Nalan Kenan’ı dinlemeye başlamış ama ona ağır konuşmuştu. Perihan ise planlarını hayata geçirmeye devam etmektedir. Dizinin 18 ocak ta yayınlanacak 14. bölümümde neler olacak? Kenan ve Nalan konuşabilecek mi?

Hıçkırık 18 Ocak 14. Bölüm Özeti

Hıçkırık dizisinin 14. bölümü 18 ocak perşembe ekranlarda olacak. Dizide ilk olarak Kenan İlhami’nin terkettiği sevgilisi ve çocuğunun annesi Seda ile beraber konağa gelecek. Seda’yı arkadaşı olarak tanıtan ve İlhami’nin karşısına çıkmaya ikna eden Seda’yı koz olarak kullanacak Kenan. İlhami Nalan’a onunla İsviçre’ye gelemeyeceğini söyleyecektir. Nalan bu duruma şaşıracak ama çok ısrar etmeyecek. Hatta sevinecek bile. Aslında tüm ev halkı şaşıracak. Nalan bu olaydan sonra Kenan’ın İlhami hakkındaki fikirlerine de içten içe hak verecektir. Kenan bu sırada boş durmayacak ve Nalan’ı tekrar kazanmak için ona sürpriz hazırlayacak. Nalan ve Engin İlhami’nin durumundan sonra birbirlerine nasıl davranacaklar?

İlhami’nin eski sevgilisi Seda’yı bulup onun karşısına çıkaran Kenan bir zafer kazanmıştı. Bundan sonra geçtiğimiz bölümde Kutsi ile görüşen Kenan Nalan’ı elde etmek için elinden geleni yapacaktır. Bu işe ilk olarak Nalan’a balonlarla sürpriz yaparak başlayacak. Bu sürprize çok sevinen Nalan Kenan’a sevgi dolu gözlerle bakacak. Ardından Nalan biraz yumuşayacak ve Kenan ile konuşmaya vakit geçirmeye çalışacak. Kenan ile Nalan dışarıya pikniğe gidecekler. Kenan istediğini başaracak ve Nalan gitmekten vazgeçecek. Engin ve Nalan arasındaki sıcak gelişmeler neler?

Kenan’ın Nalan ile eğlenceli ve romantik vakitler geçirirken İlhami’de boş durmayarak planlarına devam edecek. Kenan’ın son hamlesine çok öfkelenen İlhami işin dozunu daha da artıracak. Peki İlhami Nalan’ı kirli tuzaklarının içine çekebilecek midir? Kenan sonrasında ne yapacak? Nalan ve Kenan mutlu mesut hayatlarına devam edebilecekler mi?

Burhan, Azmi Beyden yüklüce kan parası alır ve bu durumu Vesime’den gizler. Perihan bu para olayını duyar. Vesime’ye karşı koz olarak kullanmaya başlar. Vesime ve Burhan arasında neler yaşanacak? Son bölümde Hayat’ı kandırarak iş görüşmesi bahanesi ile onu bir restoranta davet ettirmişti.  Hayat ve Engin restorandaki görüşmeye devam eder. Hayat kısa ve öz Engin’e yaptığı saçmalığı anlatır. Hayat ve Engin arasında neler konuşuldu? Tüm detayları 15. bölüm özetinde bulabileceksiniz. Hıçkırık 14. Bölüm Fragmanı yazımızın devamındadır.

Hıçkırık 19 Ocak 14. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*