Hıçkırık 17 Ocak Çarşamba 13. Bölüm Özeti 17 Ocak Fragmanı? Nalan İsviçre’ye Gidecek mi?

Hıçkırık dizisi hafta içi hergün olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başladığı ilk iki hafta saat 15:00 de yayınlanan Hıçkırık dizisi 3. haftasının başında saat değiştirdi. Yeni yayın saatini öğrenmek için buraya tıklayınız. Dizi son bölümleriyle heyecanı artırmaya devam ediyor. Bakalım dizinin 17 ocak çarşamba 13. bölümde neler olacak? Hıçkırık 17 ocak 13. bölüm özeti ve fragmanı haberimizdedir. Bu haberimizi okumadan önce Hıçkırık 16 ocak 12. bölüm özetini okumanızda yarar var. 

Hıçkırık 17 Ocak 13. Bölüm Özeti

Dizinin 17 ocak çarşamba yayınlanacak olan 13. bölümünde Nalan hastaneden taburcu olarak evine gelecektir. Nalan’ın Kenan olan kırgınlığı ise geçmemiştir henüz. Kendisini görmezden gelen Nalan’a olanların gerçek yüzünü nasıl anlatacağını düşünmektedir Kenan. Nalan ise her zaman olduğu gibi yine inanmayacak hatta dinlemeyecektir bile. Eve gelen Nalan İlhami’ nin kendisine söylediği hastalığının tedavisi için gitme kararı verdiği İsviçre için hazırlık yapmaktadır. Peki Kenan kendisini Nalan’a nasıl anlatacak? Onu İsviçre’ye gitme kararından vazgeçirebilecek mi?

Doktoru İlhami ile tedavi olmak amacı ile İsviçre’ye gitme kararı alan Nalan’ın evdeki son günleridir. Nalan ile babası Azmi Bey İsviçre’deki tatil işini konuşacaklar. Çünkü Azmi Bey kızının tatil için gideceğini düşünmektedir. Kenan ise Nalan ile son bir kez konuşup onu gitme kararından vazgeçirmeye çalışacak. Ancak Nalan Kenan’a hala kırgındır ve onu dinlemeyecektir. Ancak tahminime göre Nalan kesinlikle İsviçre’ye gitmeyecektir. Ama bu sadece bir tahmin. Bunun cevabını bölümün tamamını izleyince anlamış olacağız. Kenan balıkçı Kutsi ile konuşmasından sonra Nalan’a emri vaki yaparak İsviçre’ ye kendininde gelmesinde sakınca olup olmadığını soracaktır. Yani Kenan Nalan’ı asla İlhami ile başbaşa bırakmayacaktır.

Gelelim diğer cepheye. Diğer cephe dedim çünkü, Kenan ve Nalan’ın karşısında olan Perihan ve Aslı’ya. Perihan bildiğiniz gibi son bölümde İlhami’nin odasına girmiş ve senetleri ararken Kenan’ın Nalan’a yazdığı mektubu bulmuştu. Bu mektubu hemen Aslı’ya gösterip Kenan’ı elde etmen için beraber çalışabiliriz demişti. Aslı da bunu seve seve kabul etmişti. Perihan bir taraftan Kenan ile Aslı’nın arasını yaparken Nalan ile İlhami’nin de yakınlaşmasına engel olmak istemektedir. Çünkü İlhami kendisi ve ev için tehlikelidir. Perihan bunları planlarken oğlu Engin yine rahat durmamaktadır? Engin yine ne işler yapacaktır? Gonca ile durumu ne olacak?

Engin 12. bölümde Gonca ile şirkette buluşup kahve içmişlerdi. Gonca bilerek üzerine kahve dökmüş ve Engin ona bir elbise vermişti. Gonca ile Engin arasında neler olacak derken Engin herkesi ters köşe yaptı. Peki Engin’in kiminle birlikte olacak 13. bölümde?

Engin 13. bölümde Gonca’nın ablası Hayat ile yemek yerken görülüyor. Hayat Engin ile nasıl tanıştı, ne zaman tanıştı, hemen yemeğe nasıl geldiler… Burasını henüz bilemiyoruz. Ancak bildiğimiz bir şey var ki o da bu ikiliyi Gonca’nın da görecek olması. Evet Engin ve Hayat birlikte otururlarken Gonca onları gizlice izleyecek. Gonca’nın ne yapacağı ise merak konusu. Bunu 18 ocak 14. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

Hıçkırık 17 Ocak 13. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*