Beni Bırakma 9. Bölüm Özeti 18 Ocak Özeti 18 Ocak Fragmanı ve Detayları

Beni Bırakma dizisi hafta içi hergün saat 15:00 de seyircisi ile Atv ekranlarında buluşuyor. Dizinin çekimleri Ankara’ da devam etmektedir. Focus Film’in yapımcılığını yaptığı dizi günlük olarak yayınlanmaktadır. Beni Bırakma 18 Ocak 9. Bölüm özeti. 18 ocak çarşamba fragmanı. Beni Bırakma dizisinin 9. bölümünde Emre artık Zeynep ile daha yakın olacaktır.

Beni Bırakma 18 Ocak 9. Bölüm Özeti

Belalısı Bekir tarafından kaçırılan Sıla bir yere hapsedilmişti. Tarık ise onu kurtarmıştı. Beni Bırakma 18 Ocak 9. bölümde Tarık artık Sıla’yı Ankara’ya götürür. Sıla herşeyin bittiğini düşünürken bir anda gelen Tarık ona yeniden hayat verir adeta. Tarık tarafından dövülen Bekir iyice hırs yapar. Tarık’ın yanına adamları ile gelen Bekir bir kez daha ağzının payını alır. Durumu babası Celal Ağa’ya anlatacak ve ondan yardım isteyecek. Bakalım Berir ve babası Celal Ağa Tarık’a ne yapacak?

Bu duruma bozulan Meltem Sıla’nın sırf Tarık’a yaklaşmak için geldiğini düşünecektir. Sıla’ya kötü davranan Meltem Tarık’a da bozulacaktır. Tarık’ı sıkmaya başlayacak ve kavga edeceklerdir. Meltem Tarık’ın Sıla’nın köyüne sadece arsa bakmaya gittiğini düşünmektedir. Sıla Ankara’ya gelince Meltem Tarık’ın neden sürekli o köye gittiğini de anlayacaktır. Meltem artık Tarık’ı iyice bunaltacaktır.

Atv Beni Bırakma Dizisi Oyuncuları Tam Kadro. Beni Bırakma Dizisi Tüm Oyuncular

Zeynep’in annesi ile karşılaşan Emre Zeynep’in annesi olduğunu öğrenince oradan hemen uzaklaşmıştı. Emre Zeynep’in ev adresini Cansu’dan almıştı. Artık Emre Zeynep’in evinin önünde adeta nöbet tutacaktır. Zeynep ile görüşmenin fırsatını bulmak için çabalayacaktır. Zeynep’in aklında da sürekli Emre vardır. Sürekli Emre’yi düşünmektedir. Zeynep’in kapısında onun çıkmasını bekleyen Emre, Zeynep evden çıkınca sanki ilk kez tanışıyorlarmış gibi davranır ve Zeynep ile gerçekten tanışır.  Zeynep ise Emre’nin annesi ile karşılaştığını ise henüz bilmemektedir.

Arzu ise Zeynep’e karşı çıkmaktadır. Evin halası ise Zeynep’i tanımadan neden böyle konuştuğuna anlam veremez Arzu’nun. Arzu ile Zeynep arasında ne olabilir? Arzu Zeynep’ e daha tanımadan neden karşı çıkacaktır? Bütün bunlar hakkındaki haberimiz çok yakında sizlerle olacaktır…

Esin’in ise planları bir türlü bitmek bilmeyecektir. Cansu da artık Emre’ye deliler gibi aşık olmuştur. Cansu da annesi Esin’e uyarak elinden gelen tüm kötülüğü ve iftirayı yapacaktır Zeynep’e. Annesinin dizine yatarak ağlayan Cansu için artık herşey daha da çıkmaza girmiştir. Ancak Cansu yine de vazgeçmeyecektir. Beni Bırakma 18 Ocak 9. Bölüm fragmanı haberimizin devamındadır.

Beni Bırakma 18 Ocak Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*