Beni Bırakma 17 Ocak Fragmanı 17 Ocak 8. Bölüm Özeti. Beni Bırakma 17 Ocakta Neler Oldu?

Beni Bırakma dizisi hafta içi hergün saat 15:00 de seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizinin 8. Bölümü 17 Ocak Çarşamba yayınlanacaktır. Beni Bırakma dizisinde aşk ve entrikalar devam ediyor. Cansu Zeynep’ i kötü biri olarak göstermek için çeşitli yalanlar söylemişti. Bu yalanlar 17 ocak 8. bölümde de devam edecek. Peki Emre ne yapacak, kime inanacak? Bu haberimizi okumadan önce 16 ocak 7. bölüm özetine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Beni Bırakma 16 Ocak 7. Bölüm Fragmanı haberimizde yer almaktadır.

Dizinin 17 ocak çarşamba günü yayınlanacak olan 8. bölümünde Emre Zeynep ile birbirlerini düşünmeye devam ediyor. Son bölümde sinemada karşılaşan ve asansörde yakınlaşan ikili birbirlerini akıllarından çıkaramayacak. Emre Zeynep’i dayısının oğlu ile görmüş ve yanlış anlamıştı. Zeynep ise bozuntuya vermeyerek onu kıskandırmıştı. Esin ise kızını Emre’ye yamamaya devam edecek. Cansu annesi ile tartışıp odasına kapanacak. Onu teselli etmek ise babasına düşecek. Babası artık İstanbul’a dönmesinin gerektiğini söylediği kızı Esin babasına yağ çekerek onu gitmeme konusunda ikna edecektir. Bu ise Esin’in başka bir planıdır.

Bu bölümde de Zeynep ile Emre bir şekilde görüşecekler. Zeynep kendisini anlatma fırsatı bulacaktır Emre’ye. Emre yavaş yavaş Zeynep’e inanmaya başlayacaktır. Zamanla da aralarındaki buzlar eriyecektir. Cansu’yu çağıran Emre onu heyecanlandırmıştır. Fakat durum hiçte öyle değildir. Emre Cansu’yu Zeynep’in adresini sormak için çağırmıştır. Cansu ise onun adresini vereceğini söyleyerek Emre’nin yanından ayrılmıştır. Cansu adete yıkılmıştır. Ancak bu sefer de Zeynep ile Arzu arasındaki karanlık geçmiş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Arzu geçmişinin öğrenilmesini istemeyecek ve Zeynep ve Emre ilişkisine onay vermeyecektir. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olarak? 

Sılan ve Tarık cephesinde yeni gelişmeler olacak. Son olarak Sıla’nın Tarık’ı aramasından sonra Tarık Köye giderek Sıla’yı Ankara’ya götürmek üzere yola çıkmıştı. Ancak yolda Sıla’nın belalı sözlüsü Bekir onlara oyun oynayarak Sıla’yı tekrar kaçırmıştı. Bu bölümde Tarık tekrar Sıla’nın peşine düşecek ve onu kurtaracak. Sonunda Sıla’yı Ankara’ya getirmeyi başaracak. Ancak bu durumdan çok memnun olmayan biri vardır. Meltem…

Meltem Kedisine ilgisi giderek artan Tarık’tan şikayetçidir. Tarık artık Meltem’e Sıla olayı ile uğraştığı için fazla zaman ayıramamaktadır. Meltem Sıla’nın Ankara’ya gelmesiyle daha da Tarık’a düşecektir. Meltem Sıla’yı Ankara’ da rahat ettirmeyeceğe benziyor.

Beni Bırakma 17 Ocak 7. Bölüm Fragmanı

Dizinin 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığı zaman sitemize eklenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*