Hıçkırık Dizisi Nalan’ın Hastalığı Ne? Nalan’ın Ölümcül Hastalığı Nedir. Nalan Gerçekten Hasta mı?

Hıçkırık dizisi hafta içi hergün olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başladığı ilk iki hafta saat 15:00 de yayınlanan Hıçkırık dizisi 3. haftasının başında saat değiştirdi. Yeni yayın saatini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Hıçkırık dizisi 16 ocak Salı günü 12. bölümü ile tv deki yerini aldı. Hastaneden evine getirilen Nalan’ın son durumu? Nalan evine getirilerek istirahate çekilmişti. Ancak doktor İlhami ona hiçte beklemediği birşey söyledi? İlhami Nalan’ ın çok önemli bir sorunu olduğunu ve acilen tedavi edilmesi gerektiğini aktardı. Peki Nalan’ın hastalığı ne? Nalan hastalığından kurtulabilecek mi?

Kenan ile birlikte yaptığı kaza sonucu yararlanan Nalan hastanede İlhami tarafından tedavi edilmişti. Ardından Nalan taburcu olmuş evine gelmişti. Nalan’ın odasında olduğu bir sırada İlhami’ Nalan’ın yanına gelir ve ona çok önemli bir sorunu olduğunu söyler. Hastanede kan sonuçları ve diğer tahlilleri temiz çıkan Nalan ne olduğuna anlam veremez.

İlhami ise Nalan’a ameliyat sırasında beyninde bir kitle gördüğünü söyler. Tedavi edilmezse ölümcül sonuçlar doğuracağından da bahseder. Nalan bu kötü haber karşısında şaşkınlığını ve gözyaşlarını tutamaz. Zira bu yaşına kadar böyle bir durumun varlığından habersizdir. İlhami ona bu hastalığın sinsi olduğunu, hemen ortaya çıkmayabileceğini söyler. Peki Nalan şimdi ne yapmalıdır? Bu hastalıktan nasıl kurtulacaktır?

İlhami Nalan’a İsviçre’de bir hocası olduğunu ve bu konuda uzman olduğunu aktaracaktır. Oraya giderek tedavi olabileceğini söyler. Nalan ise ilk başta bunu kabul etmeyecek ve Türkiye’de tedavi olacağını söyler. Fakat Kenan’a olan kırgınlığının da etkisiyle İsviçre’ye gitmeyi kabul eder. Nalan gerçekten İsviçre’ye gidecek midir? Kenan’la mı yoksa İlhami ile mi gidecek? 

Nalan İlhami’nin teşviki ile İsviçre’ye gitmeye karar verdi ancak bunu babasına ev halkına nasıl söyleyecek. Odasından aşağı inen Nalan’ ı babası Azmi Bey ve diğer ev ahalisi beklemektedir. Nalan herkesi toplar ve önemli bir karar verdiğini ve bunu açıklayacağını söyler. Nalan ailesine İsviçre’ye gitme kararını herkese açıklar. Ev halkı şaşkına dönmüştür. Hastaneden yeni gelen Nalan neden böyle bir karar vermiştir? Kenan ne yapacaktır?

Nalan babasının rahatsızlanmasında korktuğu için İsviçre’ye tatil amaçlı gideceğini, biraz kafasını dinlemesi gerektiğini söyleyecek. Orada olan Kenan isterse Nalan’ a eşlik edebileceğini söyler ancak hiç beklemediği bir tepki alır. Nalan Kenan’ a teşekkür ederek kendisine İlhami’ nin eşlik edeceğini söyler. Kenan adeta yıkılmıştır. İlhami ile bakışan Kenan oradan ayrılacaktır. Peki Nalan gerçekten hasta mı yoksa bütün bunlar İlhami’nin oyunu mu?

Bu sahne dizi izleyicilerini çok üzdü. Çünkü Nalan’ı çok sevdiler. Ancak atladıkları birşey var? Nalan’ın hastalığı ya İlhami’nin bir oyunuysa. İlhami Nalan ile yakınlaşmak için böyle bir numara yapmış olabilir? Bunların cevabını dizisinin 17 ocak çarşamba günü yayınlanacak olan 13. bölümünde bulacağız. Nalan ve hastalığı hakkındaki yorumlarını yorumlar bölümüne bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*