Çukur Dizisi İdris Paşayı Affedecek mi? Paşa Neden İdrise İhanet Ediyor?

Çukur dizisi her hafta pazartesi günleri seyircisini ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Bu hafta yayınlanan 12. Bölümde de bu durum değişmedi? Her hafta ayrı bi aksiyona sahne olan dizide bu hafta Yamaç ve Selim arasında sinirler gerilmişti. Ayrıca İdris ve Paşa arasında Sultan Hanımında içinde olduğu sırlar gün yüzüne çıktı. Peki Bu durum daha ne kadar devam edecek? Paşa neden İdris’e ihanet ediyor? Sultan ile paşa neden işbirliği içinde? İdris tüm gerçekleri öğrenecek mi? 

Çukur Dizisinin Vartolu su Evleniyor.. Çukur Dizisinde Hangi Oyuncu Evelenecek…

Çukur dizisinde 15 Ocak 12. bölümünde daha öncesinden cezaevinden gelen mektup ile bir oğlu olduğunu öğrenen İdris oğlunun izini sürmeye başladı. İlk olarak cezaevine giderek mektup yollayan kişi hakkında bilgiler aldı. Bu bilgiler ile birlikte Mihriban’ a ulaşan İdris, Emmi ve Paşa’ ya talimat vererek oğlunu bulmalarını emretti. Eminin hiçbirşeyden haberi yok gibi. Ancak Paşa öyle değil. Paşa bütün olanları Sultan Hanım ile birlikte biliyor. İdris bu durumu öğrenecek mi? Paşa neden olanları ve oğlunu İdris’ ten sakladı?

İdris kendisine gelen bir mektup ile bir oğlunun varlığından haberdar olmuştu. Yıllar önce Gonca adında bir kızla tanışmış ve bir süre birlikte olmuştu bu kızla. Ancak gece hayatında Gonca olarak bilinen kadının ismi Mihriban. Yani Vartolu’ nun annesi. Mihriban’ ın mezarını bulan İdris bu sefer oğlunun peşine düşmüştür. Emmi ve Paşa’ya da talimat vermiştir çocuğun bulunması için. Ancak Paşa İdris’in onu bulmasını engelleyecektir. Peki ama neden? Paşa neden İdris’ in oğlunu bulmasını engellemek istiyor?

Oğlunun izini süren İdris bi hastaneye gidiyor. Burada bir hekim ile görüşen İdris çocuğunun isminin Salih olduğunu da öğrenmiştir. Ancak hekim sonradan o çocuğun öldüğünü söylemiştir. Dönüş yolunda ise İdris’e bir telefon gelecek. Bu telefon Vartolu’ nun üvey babası Kasım’ dan. Kasım İdris’ e oğlunun ölmediğini ve yaşadığını söyleyecek. Bakalım İdris Kasım’ ı kurtarıp gerçekleri öğrenebilecek mi? Birde Paşa neden bütün bu olanları İdris’ ten saklamış olabilir. Tahminimiz haberimizin devamındadır.

Paşa İdris’e İhanet mi Ediyor?

Tahminlerimize göre yıllar öncesinde İdris’in sevmiş olduğu Mihriban daha sonrasında Sultan Hanım ve Paşa işbirliği ile başka bir adamla evlendirmiştir. Bu adam hapishanedeki mektup yollayan adam. Daha sonrasında bu adam Mihriban’ ı sevmiş ancak Mihriban onu hiç sevmemiştir. Mihriban sadece İdris’ i sevmektedir. Evde tartışırlarken Mihriban ölmüştür. Bu aşamada yine Sultan Hanım devreye girmiş ve Paşa’ ya o çocuğun yani Salih’ in yani Vartolu’ nun Çukur’dan uzaklaştırılmasını söylemiştir. Paşa ise İdris’ in haberi olmadan ilk ve tek işini yapmıştır. Paşa halen bunun pişmanlığı ve yürek acısı içindedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*