Beni Bırakma Zeynep ve Emre Karşılaşacak. Beni Bırakma Emre ve Zeynep Ne yapacak? Arzu ile Zeynep’in Sırrı ne?

Atv ekranlarında yayınlanan dizinin 6. bölümü 15 ocak pazartesi ekranlarda olacak. Dizide heyecan dorukta. Gerçekleri öğrenen Emre ne yapacak? Beni Bırakma 16 Ocak 7. Bölüm Özeti 16 Ocak Fragmanı? Dizide gerçek Cansu’ nun kim olduğunu öğrenen Emre Zeynep’i terk edecek mi? Arzu nasıl hareket edecek? Detaylar haberimizde.

Beni Bırakma 15 ocak pazartesi günü yayınlanan 6. bölümünde neler oldu?

Dizinin 5. bölümünde Emre Zeynep’in geçek Cansu olmadığını öğrenmişti. Esin duruma hemen el koyarak bir plan yapmış ve Zeynep’ i kötü olarak göstereceklerini söylemişti. Cansu bunu istemese de annesine karşı gelememişti ve kabul etmişti. Zeynep ise birşey dememiş ve Emre’ nin yanından ayrılmıştı. Zeynep Emre’ nin kendisine inanacağından emindi ancak işler umduğu gibi olmadı. Çünkü Zeynep daha öncesinde Emre’ ye verdiği mektubu okuduğunu düşünüyordu. Ancak Emre mektubu kaybetmiş ve Zeynep’ e okudum demişti. Zeynep eve kapandı ve Emre’ den haber beklemeye başladı. Zeynep’in yanında ise en yakın arkadaşı Aslı vardı. Peki dizisinin 16 ocakta yayınlanacak 7. bölümünde Emre ve Zeynep ne yapacaklar? Ayrıldılar mı?

Beni Bırakma 16 Ocak Salı 7. Bölüm Emre ve Zeynep

Emre ve Zeynep İstanbul dönüşü romantik anlar geçirirken Cansu gelmiş ve Emre’ ye tüm gerçekleri Emre’ ye anlatmıştı. Bunun üzerine Zeynep oradan kaçarcasına uzaklaşmış ve kendisinin eve kapatmıştı. Zeynep arkadaşı Aslı’ nın ısrarı ile evden çıkarak bir sinema salonuna gidecek ve orada Emre ile karşılaşacak. Emre, kandırıldığını düşünerek Zeynep’e olan öfkesini sürdürmektedir. Kader, Zeynep ve Emre’yi tekrar karşılaştırır. Zeynep bütün olanları Emre’ye anlatıp özür dilediğinde Emre’nin Zeynep’e cevabı Zeynep’i şok edecektir. Emre evde Cansu’nun gözyaşlarına inanmış olacak ki Zeynep’e laf sokacak tabiri caizze.  Bakalım Zeynep ona asıl gerçekleri ne zaman anlatacak? Zeynep Emre’yi affedebilecek mi?

Emre evlerine gelen ve gözyaşları döken Cansu’ya inanmışa benziyor. Ancak Emre Cansu’ya karşı hiç birşey hissetmiyor. Ancak Cansu’nun gözyaşları, Esin’ in söylemleri Emre’yi etkiledi. Bu yüzden Zeynep’ e de kötü davrandı. Emre Zeynep’i hala çok sevmektedir. Zeynep aslında bütün olanları Emre’ ye mektupta anlatmıştı ancak Emre mektubu kaybettiği için okuyamadı. Zeynep ile Emre’nin ilerleyen zamanlarda birarya gelecekleri kesin. Ancak bu durum ev ahalisine ve Arzu’ya nasıl yansıyacak? Zeynep ve Arzu arasındaki sır ne? Bu sır ne zaman ortaya çıkacak?

Arzu Zeynep’i hiç istemeyecek. Bu nedendir bilinmez ama Zeynep ve Arzu arasında bir sır var. Buradaki tahminlerimi sizlerle paylaşayım. Bence bu konu hakkında iki senaryo gerçek olabilir. Bunlardan 1.’si: Emre’nin babası Cengiz ile Zeynep’in annesi Hülya arasından geçmişe dayanan bir bağın olmasıdır. Yani Hülya ile Cengiz geçmiş zamanlarda birbirlerine aşıklardı ve Arzu’da bunu biliyordu. Bu yüzden Emre ile Zeynep aşkına onay vermiyor.

2.’si ise Arzu Esin’in bildiği sır yüzünden şantaja uğrayacak. Esin Tarık’ın babasının Cengiz olmadığını bilen tek kişi. Esin baktı Cansu ve Emre evelenemeyecek hemen Arzu’ya şantaj yaparak Emre’yi Cansu ile evlenmesine ikna etmesini isteyecek. Arzu’da bu yüzden Emre ve Zeynep aşkına ona vermeyecek. Siz değerli okurlarımızın fikri bizim için önemli. Lütfen bu konu hakkındaki görüş ve tahminlerinizi yorumlar bölümümüze yazın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*