Beni Bırakma 16 Ocak 7. Bölüm Özeti 16 Ocak Fragmanı

Beni Bırakma dizisi hafta içi hergün saat 15:00 de seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizinin 7. Bölümü 16 Ocakta yayınlanacaktır. Beni Bırakma dizisinde aşk ve entrikalar devam ediyor. Cansu Zeynep’ i kötü biri olarak göstermek için çeşitli yalanlar söylemişti. Bu yalanlar 16 ocak 7. bölümde de devam edecek. Peki Emre ne yapacak, kime inanacak? Bu haberimizi okumadan önce 15 ocak 6. bölüm özetine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Beni Bırakma 16 Ocak 7. Bölüm Fragmanı haberimizde yer almaktadır.

Emre ve Zeynep İstanbul dönüşü romantik anlar geçirirken Cansu gelmiş ve Emre’ ye tüm gerçekleri Emre’ ye anlatmıştı. Bunun üzerine Zeynep oradan kaçarcasına uzaklaşmış ve kendisinin eve kapatmıştı. Zeynep arkadaşı Aslı’ nın ısrarı ile evden çıkarak bir sinema salonuna gidecek ve orada Emre ile karşılaşacak. Emre, kandırıldığını düşünerek Zeynep’e olan öfkesini sürdürmektedir. Kader, Zeynep ve Emre’yi tekrar karşılaştırır. Zeynep bütün olanları Emre’ye anlatıp özür dilediğinde Emre’nin Zeynep’e cevabı Zeynep’i şok edecektir. Emre evde Cansu’nun gözyaşlarına inanmış olacak ki Zeynep’e laf sokacak tabiri caizze.  Bakalım Zeynep ona asıl gerçekleri ne zaman anlatacak? Zeynep Emre’yi affedebilecek mi?

Emre’nin sözleri üzerine Zeynep çok üzülecek ancak Emre’ ye de ağzını açıp birşey demeyecek. Kendini sıkan Zeynep sonunda nefes alıp vermekte zorlanacak. Muhtemelen Zeynep astım hastası. Bu durumda 16 ocak 7. bölümde ortaya çıkacak. Fenalaşan Zeynep’i sakinleştirip teselli etmek ise Emre’ye düşecek. Zeynep’ e sarılan emre ona yarımcı olacak ve yakınlaşma yaşayacaklar. Gelelim Tarık ve Sıla cephesine. Tarık Sıla’yı evinden alıyor ve götürüyor…

15 ocak 6. bölüm özet haberimizde belirmiş olduğun gibi Tarık Sıla’ya okuması yönündeki ısrarlarını sürdürüyor. Ancak Tarık bu sefer yalnız da değil. Sıla’nın annesi de babası ve Cemal Ağa ile oğlu Bekir’ e resti çekerek Sıla’nın okuması için elinden geleni yapacak. Tarık’ a haber veren Melek Tarık’tan Sıla’ yı götürmesini isteyecek. Sıla ise Bekir’in nikâh işlemlerini başlatmak için nüfus cüzdanını aldığını öğrenmiştir. Melek, bir yolunu bulup Tarık ve Sıla’nın Ankara’ya gitmeleri için yola çıkmalarını sağlayacak. Sıla’dan asla vazgeçmeyecek olan Bekir, ikisini takip ederek Sıla’yı Tarık’ın yanından kaçıracak. Bakalım Tarık nasıl bir yol izleyecek? Tarık’ın nişanlısı Meltem nasıl tepki verecek Sıla olayına? bütün bunların cevabını 8. bölümde öğreneceğiz.

Beni Bırakma 16 Ocak 7. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*