Hıçkırık 16 Ocak Salı 12. Bölüm Özeti ve Fragmanı. Hıçkırık Dizisi Yeni Yayın Saati.

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Hıçkırık dizisi saati değişti. Dizinin 3. haftasına girilirken yayın saati neden değişti? Hıçkırık dizisi yeni yayın saati kaç oldu? Nalan iyileşti mi? Nalan nereye gitmeye karar verdi? Hıçkırık dizisinde Nalan ve Kenan araba kazasında yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Hastaneye yetiştirilen Nalan ameliyat oldu ve evine geri döndü. Bu haberimizi okumadan önce 11. bölüm özetini okumanızda yarar var.

Hıçkırık Dizisi Vesimenin Gizli Sırrı Ne? Vesime Neyi Saklıyor?

Hıçkırık 16 Ocak Salı Özeti 12. Bölüm

Dizinin 12. bölümünde Nalan hastaneden çıkarak evine gelecek. Babası Azmi Bey de Nalan’ ın neden böyle bir şey yaptığına anlam veremeyecek. Nalan Aslı ile Kenan’ ı aynı odada görünce yanlış anlamış ve arabasına inerek oradan uzaklaşmaya çalışmıştı. Ona son anda yetişen Kenan Nalan’ ın yanına oturmuş ve durumu anlatmaya çalışıyordu. Gözü hiç birşey görmeyen Nalan arabasını son sürat kullanarak kaza yapmıştı. Peki Nalan ya tek başına olsaydı? Kenan onun yanında olmasa belki de Nalan kurtulamayacaktı!

İlhami’ nin hastanesine gelen Nalan ve Kenan hemen tedavi altına alınmışlardı. Nalan’ ın tedavisini İlhami yapmak istemiş ancak Kenan buna şiddetle karşı çıkmıştı. Çünkü Kenan daha öncesinde İlhami’ nin eski sevgilisi ile konuşmuş ve onun ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu öğrenmişti. İlhami eski hastalarına kötü şeyler yapmıştı ve Kenan ona güvenemezdi. Ancak elinden birşey yapmak gelmesi ve İlhami ameliyata girdi.

Nalan hastanedeyken Perihan boş durmamış ve İlhami’ nin odasını karıştırmıştı. İlhami’ nin odasına Engin’ in senetlerini aramak için gitmiş ancak Kenan’ ın Nalan’ yadığı asıl mektubu bulmuştu. Hiç vakit kaybetmeden durumu Aslı’ ya göstermiş ve onu da oyunlarının içine katmıştı. Perihan’ ın yeni hamlesi ne olacak? Aslı ile birlikte nasıl bir oyun oynayacaklar?

Nalan hastaneden evine gelmiş ve ailesine kavuşacak. Kenan’ ın Aslı ile olan durumunu anlatmasına rağmen onan inanmayacak. İşvire’ ye gitme kararı alacak. İsviçre’ ye ise yalnız gitmeyecek. Herkes Kenan ile gitmesini beklerken o İlhami ile gitmek istediğini söyleyecek. Kenan, İlhami ile gidecek olmasından dolayı öfkelidir. Kenan, Nalan’ ın gidişini engelleyebilecek mi? Aslı’yı oyununa alet eden Perihan nasıl bir hamle yapacak? Hıçkırık yeni yayın saati ne zaman? Saat kaç oldu?

Hıçkırık Dizisi Yeni Yayın Saati

Dizi yayınlandığı ilk iki hafta boyunca saat 15:00 de ekranlara gelmişti. Ancak dizi yönetimi dizinin artık hafta içi saat 14:45 de ekranlarda olmasına karar verdi.

Hıçkırık 17 Ocak Salı 12. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*