Fox 4N1K Dizisi Konusu Nedir? 4n1k Dizisi Oyuncuları Tam Kadro

Fox Tv ekranlarında yayınlanması planlanan 4N1K dizisinin Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in üstlenecek. Senaryosunu Ferhat Ergün’ün kaleme kaldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Onbul’un oturacak. Peki dizisinin konusu nedir, ne zaman başlayacak ve oyuncuları kimler olacak? “4N1K” dizisi FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Çekimlerine başlanılması düşünülen dizinin geçtiğimiz yılın Mayıs ayında bir filmi çekilmişti. Mayısta vizyona giren 4N1K sinema filmi ikinci vizyon dönemiyle beraber 500.000’i aşkın izleyiciye ve iki kitap ile beraber 270.000’den fazla okura ulaştı.

Genç bir yazar olan Büşra Yılmaz’ ın kaleme aldığı 4N1K romanından yola çıkılarak uyarlanan  filmde gençlik, romantik-komedi filmi sinema izleyicisinin büyük beğenisini topladıktan sonra, şimdi de dizi olarak seyircinin karşısına çıkacak. Peki 4N1K neyi anlatıyor, konusu nedir?

4N1K Dizisi Konusu Nedir?

Dizi yazar Büşra Yılmaz’ ın 4N1K adlı romanında uyarlanacak bir dizi olacaktır. Yazar Büşra Yılmaz Kitabında ise; Yaprak adındaki bir genç kızın aşk ile yüzleşmesi anlatılıyor. Çocukluktan beri yakın arkadaş olduğu dört erkek yüzünden farklı bir şekilde büyüyen ve onlar yüzünden aşka uzak olan bu kız için hayatta bir tek Ali, Oğuz, Gökhan ve Sinan vardır. Fakat doğum günü çıkıp geldiğinde yeni yaşı ile birlikte hayatı da değişir. Kim olduğunu bilmediği birinden gizemli bir hediye alır ve Yaprak aşk ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.
Bakalım dizide romanın dışına çıkılacak mı?

4N1K Dizisi Oyuncuları Tam Kadro

Çekimlerine henüz başlanılmamış olan dizinin kadrosunda gençler yer alıyor. Dizi oyuncu kadrosunda Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş gibi başarılı isimleri barındırıyor. Dizide rol alacak olan genç oyuncuların detaylı özgeçmişlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kadın Dizisi 12. Bölüm Fragmanı Kadın 16 Ocak 12. Bölüm Özeti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*