Çukur 15 Ocak Özeti Çukur 12. Bölümde Neler Oldu? Çukur Yamaç ve Sena Boşanacak mı?

Pazartesi akşamlarının reytinglerde üst sıralarda yer alan dizisi Çukur’ da bu hafta neler oldu? Yamaç ve Sena boşanacaklar mı? Yamaç’ ın hayatından ve mahalleden ayrılmak isteyen Sena avukat avukat geziyor. Ancak hiçbir avukat “Koçova” soyadını duyduğunda bu işe yanaşmıyor. Peki Sena bütün bunlara rağmen Yamaç’ tan boşanabilecek mi? Yamaç ve Sena boşanacaklar mı? Çukur dizisinin  15 ocakta yayınlanan bölümünde neler oldu?

Çukur 15 Ocak Rap Şarkı Sözleri. Çukurda Çalan Rap Şarkısının Adı Nedir? Çukur Kaktüs Rap Şarkısı

Yamaç’ ın kendisine işler yoluna girince mahalleden ayrılacağız diyerek söz verdiği karısı Sena’ yı mahallede tutmayı başaramamıştı. Sena onu anlamak için çok çabaladı ancak ona anlamsız gelen çok şey vardı. Sena’ nın yetiştiği ortam Çukur’a hiç benzemiyordu. Yamaç ilk başlarda işler yoluna girince mahalleden ayrılacağı konusunda Sena’ya söz vermişti ancak mahalledeki insanların kendisinden çok şeyler beklediğini görünce gidememişti. Bu durum Sena’ ya mantıklı gelmemiş ve tek başına mahalleden ayrılmıştı. Yamaç ise geri adım atmayarak Sena’nın eşyalarını adamları ile göndermişti. Sena Bunun üzerine ayrılmayı kafasına koydu. Yamaç’ ı çok sevmesine rağmen… Peki Yamaç ve Sena aşkında son durum ne? Çift boşanacak mı?

Yamaç ve Sena Boşanacaklar mı?

Yamaç kendisinden boşanmak isteyen Sena ile yüzyüze gelecek. Sena ile daha öncesinde beraber yaşadıkları eve giden Yamaç Sena’ ya resti çekecek. Ancak bu sadece bir blöf olacaktır. Yamaç hala Sena’yı çok sevmektedir. Boşanmak isteyen Sena ise Yamaç’ın tavrına biraz şaşıracak. Zira Yamaç eski Yamaç değildir. Çünkü o artık Çukur’ un çocuğudur ve o şekilde davranmaktadır. Biraz sert ve sinirli…

Sena’ nın boşanmak için avukatılığını yapacak kimseyi bulamaması işleri biraz uzattı. Tabi ki bunda Yamaç’ ın avukatlara tehditleri de etkili oldu. Ancak birgün akşam Sena arkadaşı ile yemekteyken arkadaşının tanıdığı olan avukat Nazım ile tanıştılar. Arkadaşı Sena’ya istersen Nazım abi senin işini halleder dedi. Nazım da buna olumlu yanıt verdi. Ancak Nazım erken davranarak Sena’nın onayı olmadan Yamaç ile görüşmek için kahveye geldi. Nazım ile Yamaç arasında neler olacak? Yamaç Nazım ile Selim’ in ve dahi Beyfendi’ nin arasındaki ilişkiyi çözebilecek mi? Ve hatta Vartolu’ nun??? Peki gelelim o meşhur soru ve cevabına? Yamaç ve Sena ayrılacaklar mı?

 

Bütün bunlardan sonra Yamaç ile Sena ayrılmasalar da bir süre daha eskisi gibi olamayacaklar. Bizim tahminimize göre Yamaç ve Sana boşanmayacaklardır. Sena mahalleye dönmeyi kabul edecek ve oda Yamaç gibi mahalleyi kabullenecekti. Ancak bu bu bölümlük veya yakın zamanda olacak birşey değildir. İlerleyen bölümlerde gerçekleşecektir.

Çukur Dizisi 12. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*