4N1K Dizi Oyuncuları Tam Kadrosu. 4N1K Dizisi Oyuncuları Kimdir?

4N1K Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu

Fox Tv ekranlarında yayınlanması planlanan 4N1K dizisinin Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in üstlenecek. Senaryosunu Ferhat Ergün’ün kaleme kaldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Onbul’un oturacak. Dizide rol alacak oyuncularım tam listesi ve özgeçmişleri haberimizdedir.

Gözde Mutluer

4 Ekim 1991 yılında İzmitte doğmuştur. Küçük yaşta oyunculuğa başlayan güzel oyuncu hem oyunculuğuyla hem de güzelliğiyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Marmara üniversitesi Sinema Ve Televizyon Bölümünde okumaktadır. Kendisini İllüstrasyon Çizim alanında da geliştirmiştir.. İlk oyunculuk deneyimine Show Tvnin Melekler Korusun Dizisinde başlamıştır. Biz Kısa sürede yıldızı parlayan güzel oyuncu bir çok dizide oyunculuk yapmış aynı zamanda bir çok reklam filminde oynamıştır. Oğuzhan Koçun Ayy isimli klibinde de oynamıştır. 

Hasan Denizyaran

1993 yılında İzmir’de doğan genç oyuncu, İzmir Özel Fatih Koleji Lisesi’nde tamamladığı lise eğitiminin ardından meslek seçimini oyunculuktan yana kullanıp İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Drama ve Oyunculuk bölümü üzerine lisans eğitimi almıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra yaklaşık 1 sene kadar Aykar Models& Management ajansı bünyesinde modellik yapmıştır. 6 yıllık basketbol geçmişine de sahip olan Hasan Denizyaran, oyunculuğu kadar sporcu kişiliğiyle de göz doldurmaktadır.

Burak Yörük

Yakışıklı oyuncu Burak Yörük 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz 7 yaşında iken Sırlar Dünyası isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Daha sonra Biz Boşanıyoruz, Şeytan, Perde, 20 Dakika, Ben Onu Çok Sevdim ve 4N1K gibi sinema ve dizilerde rol almıştır. Son dönemlerde ismi sıkça güzel oyuncu Alina Boz ile birlikteliğiyle anılmaktadır. Burak Yörük 1995 İstanbul doğumludur.

Sina Özer

Sina Özer kısa bir süre oyunculuk eğitimi almıştır. Bu projeler öncesinde Nejat Uygur ile birlikte çektiği videolar ile tanınan Gurbette Aşk ve 4N1K isimli projelerde rol alan Sina Özer adını bu şekilde duyurmayı başarmış ve oyunculuk dünyasına adım atmıştır. 1995 yılında dünyaya gelen Gurbette Aşk ve 4N1K isimli projelerde rol alan Sina Özer İstanbul doğumludur. Günümüzde aktif olarak video çekimlerine devam etmekte ve aynı zamanda oyunculuk alanında kendisini geliştirmektedir.

Cihan Şimşek

1992 yılında Almanya’da doğmuştur. Bir çok reklam filminde yer alan oyuncu, Bez Bebek dizisi ile kariyerine adım attı ve daha sonra farklı projelerde yer aldı.

Rol Aldığı Yerler

2017- 4N1K
2016 – Hanım Köylü
2015 – Medcezir
2013 – Bir Yastıkta
2013 – Beni Böyle Sev
2012 – Zil Çalınca (Sinema Filmi)
2012 – Merhaba Hayat
2009 – Bez Bebek

Cemrehan Karakaş

1993 İstanbul Doğumludur. İstanbul Bilgi Sanat ve Kültür Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. Cemrehan Karakaş Justin Bieber’e benzetilmektedir ancak bu benzetmeyi hiç hoş karşılamadığını belirtmiştir. Cemrehan Karakaş aslen Tekirdağ’lıdır. Bir erkek kardeşi vardır. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Cemrehan Karakaş özellikle Çarşı grubu ile sıkça anılmaktadır.

Rol Aldığı Yerler

Umutsuz Ev Kadınları – Kerem – 2011

Sen Benimsin – 2015

4N1K-2017

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*