Kadın Dizisi 12. Bölüm Fragmanı Kadın 16 Ocak 12. Bölüm Özeti

Fox ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin 11. bölümü nefesleri kesti. Dizinin son bölümünde önemli gelişmeler oldu. Bahar gerçeklerin peşine düşecek. Bahar annesinin evine taşınıyor. Bakalım Şirin’ in yeni planı ne olacak? Kadın dizisi 16 ocak salı akşamı saat 20:00 de Fox ekranlarında olacak.Sarp geri mi geliyor. Şirin Bahar ile aynı evde ne yapacak? Tüm detaylar haberimizde.

Kadın 16 Ocak Salı 12. Bölüm Özeti

Dizinin 12. bölümünde Bahar Sarp hakkındaki gerçekleri öğrenmek için daha fazla yol alacak. Arkadaşı Yeliz’ inde yardım etmesiyle Sarp’ ın sevgilisi sandıkları kızın peşine düşecekler. Bilindiği gibi Sarp ölmeden önce Şirin ona musallat olmuş, rahat vermemişti. Sarp Şirin’ in gerçek yüzünü görünce ondan uzaklaşmıştı Şirin ise onun telefonundan kendi telefonuna aşk mesajları atmıştı.

Sarpı’ ın telefonunu Enver’ in Bahar’ a vermesi ile birlikte Bahar telefonu karıştırmış ve mesajları görerek yanlış anlamıştı. Bu sefer işler değişecek. Bu sefer Bahar’ dan numarayı alacak ve kendi arayacak. Yeliz’ in numarayı aradığı sırada Bahar ile birlikte mutfakta olan Şirin’ in telefonu çalacak. Yeliz Şirin’den şüphelenecek ancak Şirin yine bir bahane ile yırtacak bundan da.

Enver kızı Şirin’i n ne haltlar yediğini biliyor artık. Enver çok iyi bir insan ancak sırf karısı Hatice’ nin kaldıramayacağını düşündüğü için susuyor. Bahar şimdi ne yapacak? Bahar mahalleden de ayrılıyor.

Çukur Dizisi İdris Oğlunun Kim Olduğunu Öğrenecek mi? İdris Vartolunun Oğlu Olduğunu Anlayacak mı? Vartolu İdrisin Oğlu?

Bahar mahalleden ayrılarak Enver’ in evine taşınmıştı. Hastalığından dolayı çocukları için gözünün arkada kalmaması gerekmekteydi. Bu yüzden istemeye istemeye de olsa gitmek zorunda kaldı. İlk başlarda çok sert bir adam olarak görünen Arif mahallede Bahar’ ın en büyük yardımcısı olmuştu. Çocuklarda onu çok sevdiler. 12. bölümde Arif ve Bahar birbirlerine kendi haklarındaki düşünceleri anlatarak dertleşiyor. Sarp geri mi dönüyor? Sarp ne zaman gelecek?

Sarp 12. Bölümde Diziye Geri Gelecek mi?

Bahar artık bu bölümde Sarp’ ın yaşadığından emin olacak. Peki ama nasıl? Bahar Sarp’ ın telefonunda okuduğu mesajların tarihine bakacak ve onun ölümünden sonra olduğunu görecek. Hemen durumu Yeliz’ e anlatarak Sarp’ ı arayacağını söyleyecek. Ancak yine hayal kırıklığına uğrayacak. Çünkü zaten o mesajları Sarp öldükten sonra Şirin kendi kendine atmıştı. Zavallı Bahar bunlardan habersiz bir umut Sarp’ ı bulabilirim düşüncesiyle aramaya koyulacaktır ancak nafile!!!

Kadın Dizisi 16 Ocak 12. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*