Diriliş Ertuğrul 17 Ocak 102. Bölüm Bahadır Bey Ölüyor. Bahadır Bey Son Bölüm. Turgut Alp Bey Olacak mı?

Diriliş Ertuğrul çarşamba akşamları ekrana delmeye devam edecek. Dizinin yayınlanan 101. bölümünde heyecan yine zirvedeydi. Dizinin 102. bölümü 17 ocak çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Peki 102. bölümde neler olacak? Ertuğrul Bey Bahadır ve Sancar’ a ne yapacak? Cavdar Obası kurtarılacak mı? Bu haberimizi okumadan önce dizisinin 101. bölüm özetine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 17 Ocak 102. Bölüm Özeti 

Dizinin 101. bölümünde Ertuğrul Bahadır Bey’ in ihanetine uğramış ve Karacahisar seferi kısa süreli de olsa gecikmeye uğramıştır. Bahadır Bey Ertuğrul’ un Bey in ve tüm Türk beyliklerinin hazırlıkta olduğu süreçte Cavdar Obasını eline geçirmişti. Dizinin 102. bölümünde Ertuğrul Bahadır Bey’ in ihanetini öğrenecek.

Olanlardan habersiz olarak obasına giden Turgut Alp Bahadır Bey’ in alpleri tarafından rehin alınacak. Aslıhan Hatun’ un kendisine itaat etmesini isteyecek ve Turgut’ u da affedeyim diyecek. Bu isteği Aslıhan tarafından kabul edilemeyecek. İkisi birden kafesli çadırda tutulan Turgut ve Aslıhan hatunun boğazlarına kılıç dayanacak Sancar tarafından. Sancar Bey zaten Turgut’ a baştan beri ter düşmüştür. Ancak Turgut’ u öldürmeye cesaret edemeyecektir.

Diğer taraftan kaleden çıkmanın bir yolunu bulan Adsız kale yakınlarında Ares’ in adamları ise cenge tutuşacak. Onun yardımına ise yine Ertuğrul Bey yetişecek. Ares’ te Bahadır Bey’ i kullanarak Ertuğrul’ u tuzağa çekmek isteyecek. Ancak her zaman ki gibi muaffak olamayacak. Peki Bahadır Bey’ e ne olacak?

Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Ölecek mi?

Ertuğrul Bey Cavdar obasını geri almak için uç beyi olarak Cavdar Obasına gidecek. Burada ilk olarak Sancar Bey kendisine bıçak cekecek. Sancar’ ı bertaraf eden Ertuğrul’ a sonrasında Bahadır Bey kılıç çekecek. Bamsı Alp Bahadır’ ın beylerinden 2 tanesini öldürecek. Arkasından Ertuğrul Bey diz çöken Bahadır Bey’ in kellesini almak için hamle yapacak. Fragmana göre Ertuğrul kılıcını çok hızlı savurmaktadır. Yani durdurması imkansızdır. Bahadır Bey bu bölümde ölecektir. Dizinin fragmanı haberimizin devamındadır.

Diriliş Ertuğrul 17 Ocak Fragmanı 102. Bölüm

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*