Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Liste. Bir Zamanlar Çukurova Dizisine Kimler Dahil Oldu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin konusu nedir? Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekilecek? Dizinin tam kadro oyuncuları? Diziye son dahil olan isimler? Bütün detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bi dönem dizi olarak karşımıza çıkacak. Dizinin başrol oyuncusu son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Anne dizisinde izlediğimiz Vahide Perçin olacak. Uzun zamandır cast çalışmaları sonucunda oyuncular bulundu. Dizinin çekimlerinin şubat ayı itibarı ile başlayacağı açıklandı. Peki Vahide Perçin’ e dizide kimler eşlik edecek?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Konusu Nedir?

Dizi yukarıda da belirttiğim gibi bir dönem dizisi olacak. Oyuncu, Faruk Teber’in yönetenliğini yapacağı dizide 1970’lerin Adana’sında geleneklerine sıkı sıkıya bağlı, kuralcı, iyi bir eğitim almış ve Fransızca bilen Hünkâr Hanım’ ın hikayaesi anlatılacak.  Ailesinden kalan işleri tüm zorluklara rağmen sürdürmeye çalışan, asil bir kadının tüm zorluklara rağmen nasıl ayakta durduğu seyirciye anlatılacak. Hünkar karakterinin at üzerindeki sahneleri de çok konuşulacak bu projede. Peki dizi nerede çekilecek?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi daha önce Hanımın Çiftliği dizisinde de olduğu gibi Adana’ da çekilecek. Bugüne kadar bir çok dizi çekildi Adana’ da. Halihazırda Show Tv ekranlarında da yayınlanan Yeni Gelin dizisi de Adana’ da çekilmektedir.

Yeni Gelin 20 Ocak Cumartesi Fragmanı Yeni Gelin 33. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova Dizi Oyuncuları Tam Kadrosu

Dizi için ilk el sıkışılan isim Vahide Perçin olmuştu. Daha sonrasında diğer başrol için pek çok isimle temasa geçildi, pek çok isimle görüşüldü. Rolü için yaklaşık bir aydır at binme dersleri alan Perçin, Polonezköy’deki binicilik kulübünde özel hocayla çalışmalarına devam ediyor. Bazı sahnelerde Fransızca konuşacak olan oyuncuya, projede erkek partner olarak Mahsun Kırmızıgül ya da Erkan Petekkaya’nın eşlik edeceği konuşuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*