Babamın Günahları Dizisi Reytingleri Nasıl? Babamın Günahları Final Yapar mı?

Bu sezon Star Tv ekranlarında başlayan Babamın Günahları dizisi iddialı yapımlar arasında gösteriliyordu. Ancak beklenen ilgiyi göremedi dizi.  Başrollerinde Mustafa Uğurlu, Kadir Doğulu ve Melisa Sözen’in oynadığı ‘Babamın Günahları’ dizisi dün Star TV ekranlarında başladı. Dizinin yayınlanan 1. bölüm özetine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Peki dizi tutar mı tutmaz mı? 1. bölüm reytingleri nasıl?

Dizinin yayınlanan ilk bölümü reytinglerde adeta çakıldı. Çarşamba günleri reyting birinciliğini kimseye kaptırmayan Diriliş Ertuğrul bu hafta da açık ara birinci oldu. “Ertuğrul’a rakip olacak” denilen yeni dizi Babamın Günahları ise reytinglerde Total’de 23., AB’de ise 15.sırada kalarak çok kötü bir başlangıç yaptı.

Tabi ki kimse dizinin Diriliş Ertuğrul dizisini geçmesini beklemiyordu. Ancak yapımcılar ve set ekibi bir şeyi daha beklemiyordu. Dizinin reytinglerde bu denli kötü olacağını da. Ancak ben dizinin senaryosunu beğendim. Baya da pahalı bir yapım olduğu belli. Bu reyting sıralaması ise akıllara acaba dizi gün değiştirir mi sorusunu getirdi?

Dizinin çarşamba akşamları ilk üçe girememesi durumunda gün değiştirmesi kaçınılmaz duruyor. Gün değiştirmesi dizinin seyirci kitlesini artıracaktır bana sorarsanız. Ancak gün değişikliği de çare olmazda bir dizi daha sanal ortamın derinliklerine gömülecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*