Babamın Günahları 17 Ocak 2. Bölüm Özeti 17 Ocak 2. Bölüm Fragmanı

Babamın Günahları dizisi ilk bölümü ile 10 ocak Çarşamba günü izleyici ile buluştu. Dizinin çarşamba akşamlarının vazgeçilmez yapımı Diriliş Ertuğrul’ a rakip olacağı hatta onu geçeceği söyleniyordu. Ancak işler hiçte öyle olmadı. Babamın Günahları dizisi 1. bölüm özeti? 17 ocak 2. bölümde neler olacak? Hikayesi ve kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Babamın Günahları dizisinin 2. bölümü ise henüz yayınlanmadı. Ozan’ın başı bu sefer çok ciddi belada..

Babamın Günahları dizisinin konusu

Dizinin hikayesi Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde abisinin (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi için yaptıkları ile başlar.  Ozan zamanında işlemediği halde üstlendiği suç yüzünden kızının varlığından habersizdir. Daha sonra Zeyno adında bir kızı olduğunu öğrenen Ozanın hayatı değişir. Tekrardan yine işlemediği halde üzerine kalan bir suçu bu sefer kabullenmez. Çünkü bu defa kızı Zeyno nun hayatı onun ellerindedir. Kızı Zeyno nun ilik nakline ihtiyacı vardır. 

Babamın Günahları 1. Bölümde Neler Oldu

Hapisten yeni çıkan Ozan’ ın başı beladan kurtulmayacaktır. Hapisten çıkar çıkmaz ayağının tozuyla bi uyuşturucu imalathanesini havaya uçurur. Burası ise Ozan’ ın abisi Ferruh için üretim yapan bir yerdir. Ferruh için yetiştirmesi gereken mallar için sıkıntılı bir süreçte başlamıştır.

Sonrasında Ozan’ ın karşısına yıllardır göremediği eski aşkı Yeşim (Melisa Sözen) karşısına çıkar. Yeşim ise ona hiç haberi olmadığı bir kızının olduğunu, onun şuanda ise çok hasta olduğunu, ilik nakli olması gerektiğiniz söyler. Yeşim bunun için Ozan’ dan kan örneği vermesini ister.

Her ne kadar Yeşim, nişanlı olduğunu, yakında evleneceğini ve kızı Zeyno’dan uzak durmasını söylese de Ozan dayanamaz ve kızını görmeye gider. Kızıyla birlikte babalık duygusuyla da tanışan Ozan için bambaşka bir hayat başlar. Hayat ona ikinci bir şans vermiştir. Ancak geçmişin günahları peşini bırakmaz. Yıllar önce onu Yeşim’den koparan karanlık geçmişi, bir kez daha Ozan’ın başına bela olur. Ama bu sefer Ozan’ın aynı hatayı tekrar yapmaya niyeti yoktur. Bakalım dizinin 2. bölümünde neler olacak? Babamın Günahları 2. bölüm özeti.

Babamın Günahları 17 Ocak 2. Bölüm Özeti

Abisinin imalathanesini patlatan Ozan abisi ile bir kez daha karşı karşıya gelecek. Abisi yine ondan kendi adamı olmasını isteyecek ancak Ozan bunu kesinlikle kabul etmeyecektir.

Ozan kızı Zeyno ile daha fazla vakit geçirmeye başlayacaktır. Her ne kadar Yeşim bu durumdan rahatsız olsa da Ozan’ ın önüne geçemeyecektir. Ozan kızı ile vakit geçirmek isterken geçmişten gelen hesaplar peşini bırakmayacaktır. Ferruh Ozan’ ı bitirmenin derdindedir. Ozan ne kadar da tedbirli davransa Ferruh bir şekilde Ozan’ ı belanın içine çekmektedir.

Ozan’ ın miadının dolduğunu ve temiz bir şekilde ölmesi için adamlarına talimat verecek. Ferruh yine yapmadığı bir suçun cezasını Ozan’ a yıkmak isteyecek ve Reha (Yeşimin nişanlısı) onu yakalayacaktır. Nezarete atılan Ozan buradan nasıl çıkacak?

Babamın Günahları 17 Ocak 2. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*