Yeni Gelin 20 Ocak Cumartesi Fragmanı Yeni Gelin 33. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Cumartesi akşamlarının reytinglerde birinci olan dizisi Yeni Gelin eğlenceli sahneleri ile devam edecek. Yeni Gelin dizisi 33. bölümü 20 ocak cumartesi günü ekranlarda olacak. Diziye 32. bölümde katılan İskender Bozok’ un evde keyfi yerinde. Ancak İskender’ de bir koku var. Bu kokunun ne olduğu mutlaka ortaya çıkacaktır. Peki dizinin 33. bölümde neler olacak? İskender’ in foyası ortaya çıkacak mı?

Yeni Gelin dizisi 20 ocak cumartesi 33. yeni bölümü ile izleyicinin karşısına çıkacak. Dizinin yayınlanan 32. bölümünde İskender Bozok ve karısı hayatlarından hikayeler anlatarak ev halkını ağlatmışlardı. İskender ve karısı geçmişte zorluk çektiklerini, çocuklarını dahi büyütemediklerini ve her türlü işte çalıştıklarını anlatmışlardı. Bu duruma üzülen ev ahalisi iki göz iki çeşme ağlamıştı. Ancak İskender ve karısının bir işler çevirdiği aşikari Bakalım 33. bölümde ortaya çıkacak mı?

Yeni Gelin 13 Ocak 2018 32. Bölüm Özeti ve Fragmanı? Yeni Gelin 32. Bölümde Neler Olacak?

Yeni Gelin 20 Ocak 33. Bölüm Özeti

Yeni Gelin dizisi 33. bölümde şirkette işler artık yavaş yavaş rayına oturmaya başlayacak. Bella vasıtası ile Portekiz’ den gelen Esmeralde Bozokların tüm portakallarını satın almıştı. Esmeralda aynı zamanda Hazar’ ında eski sevgilisi.

Bu durumu Nazgül’ den öğrenen Kamilla, Bella ve Hazar’ ı ayırmak için Esmeralda’ yı kullanır. Esmeralda’nın sürekli Hazar’ ın yanında olmasını sağlayr ve kızı ile Hazar’ın ayrılmasını sağlamaya çalışır Ancak başarılı olamaz. Esmeralda’yı kıskanan Bella şirkette işe başlar. Şikette tüm çalışanlara terör estirir adeta Bella. Tüm çalışanlarının kılık kıyafetine dikkat etmesini ister.

Diğer taraftan evde İskender Bozok hükümranlığı devam edecek. Aile üyelerini kendilerine inandırmayı başaran İskender ve karısı evde adeta paşalar gibi ağırlanacaklar. İskender’ in ise planı farklıdır. İskender bu yaşantıyla kalmayacak konağı ve tüm varlıkları eline alma için plan yapamaya devam edecek. 

Şirin ve Baran aşkı da son sürat devam edecr. Baran’ ı artık çok seven Şirin onun kaçak yaşantısından bıkar ve Baran’ ı bu işten kurtarmanın yolunu arar. Babası Kalender’ den Baran için birşeyler yapmasını ister. Şirin için bi kötü haber daha vardır. Nazgül’ün akrabaları Şirin’i istemeye gelirler. Bu duruma başta Hazar olmak üzere herkes karşı çıkar. Çaresi kalmayan Baran Şirin’i kaçırma planı yapar.

Yeni Gelin 20 Ocak 33. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*