Vampir Dizisi Yaşamayanlar Oyuncu Kadrosu Elçin Sangunun Partneri Kim Oldu

Bir Kanal D firması olan Blu Tv de ekranlara gelecek olan Türküye’ nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar yakın zamanda seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Pınar Bulut’un yazdığı dizi yönetmen ve yapımcı Alphan Eşeli imzası taşıyor. İlk olarak Elçin Sangu ile el sıkışan yapım firması uzun zamandır Elçin Sangu’ nun Vampir arkadaşını arıyordu. Yeni rolü için saçlarını kestiren Elçin Sangu’ya başrolde hangi erkek oyuncunun eşlik edeceği merak konusuydu.

Türkiye’ de bir ilk olma özelliği taşıyan dizi Yaşamayanlar bir vampir dizisi olacak. Daha önce yurtdışında bir çok üklede bu tarz diziler çekilmişti. Bugüne kadar ise yapımcılar buna cesaret edememişti.

Daha öncesinde dünyayı kasıp kavuran hepimizin yakından da bildiği Alacakaranlık Serisi, True Blood ve Vampire Diaries gibi dizilerin hepsi birer vampir dizisi.

Vampir dizisi Türkiye’ de tutar mı?

Yaşamayanlar dizisinde başrolde oynayacak olan oyuncu Elçin Sangu daha önce Kurt Seyit ve Şura, Kiralık Aşk gibi dizilerde rol almış ve Mutluluk Zamanı isimli filmde başrolde yer almıştı. Bu diziler sayesinda hatrı sayılır bir fan kitlesi oluştumayı başarmıştı başarılı oyuncu. Bu diziyi de merakla bekleyen ve izlemek için can atan bir kitlesi olduğunu muhakkak. Peki Elçin Sangu’ ya kim eşlik edecek, diğer vampir kim olacak?

Yaşamayanlar dizisinde Elçin Sangu’ ya Birkan Sokullu eşlik edecek. Birkan Sokullu son olarak yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı isimli dizide rol almıştı. Önceki gün sevgilisi Berrak Tüzünataç’la katıldığı Daha filminin galasında “Yeni bir yerle anlaştık. Yakında açıklanır” diyen Birkan Sokullu’nun güzel oyuncuya “Yaşamayanlar” dizisinde eşlik edeceği ortaya çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*