Onur Saylak Vatanım Sensinden Neden Ayrıldı? Onur Saylakın Yeni Projesi Şahsiyet Dizisi

Daha öncesinde haberini yapmış olduğumuz Şahsiyet dizisi bir seri katilin hayat hikayesini anlatacak. Dizinin yapımcısı üst üste başarılı işlere imza atan Ay Yapım. Dizinin senaryosunu Usta kalem Hakan Günday kaleme alırken yönetmek koltuğunda ise Onur Saylak oturacak. Peki Şahsiyet dizisinin konusu nedir, ne zaman başlayacak, dizide kimler rol alacak? Şahsiyet dizisinin konusu ve oyuncu kadrosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Onur Saylak Vatanım Sendinden Neden Ayrıldı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan bir dönem dizisi olan Vatanım Sensin dizisinin çekimleri devam etmektedir. Son olarak 40. bölümü yayınlanan dizide heyecan doruğa çıkmıştı. Daha önce sırtından vurduğu Cevdet (Halit Ergenç)’ in eline düşen Tevfik (Onur Saylak) bu kez kendini öldürmemesi için Cevdet’ e dil dökecek. Ancak Cevdet onu dinlemeyip ya 41. ya da 42. bölümde onu öldürecektir. Peki Tevfik (Onur Saylak) Vatanım Sendin’ den ayrılınca ne yapacak, hangi dizide oynayacak?

Vatanım Sensin dizisi beklenen ilgiyi görememektedir. Zaten sezon sonu final yaparak ekranlara veda edecek. Bu sebeple Onur Saylak’ ta Ay Yapım’ ın Puhu Tv için çekeceği Şahsiyet dizisinde yönetmen koltuğunda oturacağı için senaryo gereği öldürülecektir. Peki Onur Saylak’ın dizide başra rolü olacak mı? Evet olacak…

Onur Saylak yaptığı açıklamada yönetmen olarak görev alacağı Şahsiyet dizisinde aynı zamanda başrol erkek oyuncu olarakta yer alacak. Daha önce dizide Cansu Dere ve Haluk Bilginer‘ in rol alacağını sizlere bildirmiştik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*