Hıçkırık 15 Ocak 11. Bölüm Özeti 15 Ocak Pazartesi Fragmanı Hıçkırık Son Bölüm Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisi hafta içi hergün saat 15:00 de yeni bölümü ile ekranlarda olmaya devam ediyor. Hıçkırık 15 ocak pazartesi 11. yeni bölüm ile ekranlarda olacak. Hıçkırık 11. bölüm özeti. Hıçkırık Nalan’ a neler olacak? Nalan kaza yaptı. Son durumu nedir?

Hıçkırık dizisinin 12 ocak cuma günü yayınlanan 10. bölümünde üzücü olaylar oldu. Kenan’ ın Aslı’ yı odasına getirdiğini gören Nalan Kenan’ a sinirlenerek arabasına binmişti. Kenan son anda yetişip Nalan’ ın yanına oturdu. Kenan’ a sinirlenip hızlı bir şekilde arabasını süren Nalan bir anda arabanın hakimiyetini kaybederek kaza yapmıştı. Peki Nalan’ ın son durumu nedir? Nalan kurtulacak mı? Kenan’ ın Aslı ve İlhami ile başı dertte!!! Hıçkırık 11. bölüm özetine geçmeden önce 10. bölüm özetini okuyabilirsiniz. Hıçkırık 10. Bölüm özetine buradan ulaşabilirsiniz

Hıçkırık 15 Ocak Pazartesi 11. Bölüm Özeti

Dizinin 15 ocak pazartesi ekranlarda olacak 11. bölümünde Nalan hastaneye kaldırılıyor. Hastanede İlhami ona bakmak isteyecek ancak Kenan buna karşı çıkacak. Kenan’ ı dinlemeyen İlhami Nalan’ ın ameliyatına girecek. Bildiğiniz gibi Azmi Bey hastalandığında onu da İlhami tedavi etmişti. Ancak hastanede çalışan başka bir doktor İlhami’ ye uyguladığı bir tedaviden ötürü yanlış yaptığını söylemişti. Kenan da bu yüzden İlhami’ nin Nalan’ a bakmasını istemeyecek.

Başarılı bir ameliyat geçiren Nalan sağlığına kavuşarak evine geri dönecek. Ancak Kenan’ a kızgınlığı da hemen geçmeyecek. Nalan her zamanki gibi Kenan’ ı yanlış anlamasının yüzünden başına bunlar gelmiştir. Kenan’ da işin aslını doğru düzgün anlatmıyor bir türlü!!! Perihan cephesinde de gelişmeler olacak? Perihan Aslı ile ortak mı olacak? Birlikte ne oyunlar kuracaklar?

Nalan’ ın hastaneye kaldırıldığını duyan ev ahalisi tam kadro hastaneye gelecek. Başta Azmi Bey olmak üzere herkes endişe içindedir. Perihan ise başka işlerin peşine düşmüştür. Oğlu Engin’i n borçlarını ödeyen ve senetlerinin elinde tutan İlhami senetleri isteyen Perihan’ı odasından eli boş göndermişti. Perihan ise bu sefer İlhami’ nin odasına girecek ve o senetleri ararken eline Kenan’ ın Nalan’ a yazdığı asıl mektup geçecek. Perihan istedi bir göz Allah verdi iki göz…Perihan mektubu ne yapacak dersiniz?

Atv Beni Bırakma Dizisi Oyuncuları Tam Kadro. Beni Bırakma Dizisi Tüm Oyuncular

Perihan İlhami’ nin çekmecesinde mektubu vakit kaybetmeden Aslı’ ya okutacak. Buradaki amaç Aslı’ nın aklına girerek Kenan için savaşmasını sağlamak. Bunu başaracakta… Mektubu okuyan Aslı hırs yapacak ve Kenan için Nalan ile bir savaşa girecek. Dizi hakkındaki yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere gönderebilirsiniz.

Hıçkırık dizisi 15 Ocak Pazartesi 11. bölüm fragmanı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*