Beni Bırakma 16 Ocak Salı 7. Bölüm Özeti 7. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisinin 7. bölümü 16 ocak salı günü saat 15:00 de izleyicisi ile buluşacak. Beni Bırakma 7. bölümde neler olaca? Emre ve Zeynep ayrılacaklar mı, yoksa aşklarını yaşamaya devam edecekler mi? Beni Bırakma 16 ocak salı 7. bölüm özeti sizlerle.

Kendisine Cansu tarafından iftira atılan ve suçsuz olduğu halde Emre’ ye yalancı olarak lanse edilen Zeynep çok üzgündür. Emre’ nin annesi Arzu da Esin ve Cansu’ nun yanında yer alacaktır. Esin’ in planlarına alet olan Arzu Emre’ yi de kendi safına çekmeyi başaracaktır. Emre aslında olanlarda Zeynep’ in suçlu olduğuna inanmayacak ama bir taraftan da annesine karşı çıkamayacaktır.

Hıçkırık 15 Ocak 11. Bölüm Özeti 15 Ocak Pazartesi Fragmanı Hıçkırık Son Bölüm Özeti

Zeynep ise bu durma çok üzülmüştür. Emre ile tekrar görüşmenin yolunu arayacaktır. Zeynep Emre ile yüz yüze olanları Emre’ ye anlatmak isteyecektir. Zeynep aslında daha önce Emre’ ye verdiği mektupta herşeyi onlardan önce anlatmıştır. Ancak Emre mektubu kaybettiği için gerçekleri öğrenemeyecektir. Bakalım Emre tekrar Zeynep’ e dönecek mi yoksa Cansu ile arkadaşlık yapacak mıdır?

Diğer taraftan Tarık ile Sıla için biraz daha zaman vardır. Kızını Celal Ağa’ nın oğluna verme ısrarı devam eden Sıla’ nın babasının da elinden birşey gelmemektedir. Celal Ağa köyün güçlü ismidir ve onu karşısına almaktan korkmaktadır. Annesi hastalanan Sıla da iki arada bir derede kalacaktır. Sıla Tarık’ a güvenip okumaya gidecek midir? Yoksa Celal Ağa’ nın oğlu ile evlenip ailesini kurtarmayı mı seçecektir?

Beni Bırakma 16 Ocak 7. Bölüm Fragmanı

Dizinin 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığı zaman haber içeriğine eklenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*