Beni Bırakma 15 Ocak 6. Bölüm Özeti 15 Ocak Pazartesi Fragmanı Beni Bırakma Son Bölüm Özeti

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi hafta içi hergün saat 15:00 de yeni bölümü ile ekranlarda olmaya devam ediyor. Beni Bırakma 15 ocak pazartesi 6. yeni bölüm ile ekranlarda olacak. Beni Bırakma 6. bölüm özeti ve fragmanı. Beni Bırakma Emre gerçeği öğrenince ne yapacak? Emre gerçek Cansu ile karşılaşacak. Bu haberimizi okumadan önce 5. bölümünde neler olduğuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dizinin 12 ocak cuma günü yayınlanan bölümünde Emre Zeynep ile beraber Ankara’ ya dönmüşlerdi. İstanbul’ da Zeynep ile Emre’ yi aynı arabaya binerlerken gören Cansu Da Ankara’ ya gelmişti. Annesi Esin’ in yanına gelen Cansu annesine bütün olanları yüz yüze anlatmıştı. Bu duruma çok sinirlenen Esin Cansu’ ya çok fena kızmıştı ve bu durumdan bir çıkış yolu aramaya koyulmuştu. İlk olarak akşam evlerine gelecek olan Arzu ve ailesini bir bahane ile evine getirtmemişti. Cansu’ ya ise Zeynep’ e iftira atarak herşeyi o kızın yaptığını söyleyeceksin demişti. Cansu buna ilk başta karşı çıksa da sonunda tamam dedi. Herşeyi anlatmak üzere Emre ve Zeynep’ in buluştuğu yere giderek karşılarına çıkmıştı. Cansu gerçek Cansu’ nun kendi olduğunu söylemişti.

Tarık ve Sıla cephesinde ise gelişme sağlanamadı. Jandarma ekiplerine baskı altında olmadığını söyleyen Sıla Tarık’ ı şaşırtmıştı. Tarık’ a ise yapacak bişi kalmamıştı. Ancak Tarık yine de vazgeçmemişti.

Atv Beni Bırakma Dizisi Oyuncuları Tam Kadro. Beni Bırakma Dizisi Tüm Oyuncular

Beni Bırakma 15 Ocak Pazartesi 6. Bölüm Özeti

Emre ve Zeynep’ in karşısına çıkan Cansu herşeyin gerçeğini anlatmak yerine annesinin de tavsiyesiyle Zeynep’ e iftira ataca. Herşeyi Zeynep’ in planladığı kendisinin de sonradan haberi olduğunu söyleyecek. Cansu aslında kötü biri değildir ancak annesininde önüne geçememektedir. Zeynep ise Cansu’ nun söylediklerine şaşıracak ve kendini bile savunamayacaktır. Zeynep zaten sessiz, sakin ve narin bir yapıya sahiptir. Ancak Emre bir kere Zeynep’ e aşık olmuştur. Emre Zeynep ile buluşmak isteyecek ancak Zeynep kalp kırıklığı ile birlikte bunu bir süre kabul etmeyecektir. 

Tarık ise Sıla’ nın okuması için elinden geleni yapmaya devam edecek. Ancak Sıla annesine zarar gelmesinde endişe ederek o adamla evlenmeyi kabul edecek. Annesi hastanede ona okuması için cesaret verecek ve hiç birşeyden korkmamasını söyleyecek. Diğer taraftan Tarık’ ın nişanlısı Meltem yine Tarık’ ın ilgisizliğinden şikayet edecek. 

Dizinin 15 ocak pazartesi 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. 7. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*