Hıçkırık 9. Bölüm Özeti 11 Ocak Fragmanı Hıçkırık 9. Bölümde Neler Olacak?

Kanal D ekranlarında hafta için hergün 15:00 de yayınlanan Hıçkırık dizisinin 11 ocakta yayınlanacak 9. bölümünde neler olacak? Atv ekranlarında başlayan günlük dizi Beni Bırakma Hıçkırık dizisinin izlenme oranlarını nasıl etkiler? Hıçkırık dizisi 11 ocak 9. bölüm fragmanı. 9. bölümde neler olacak? Nalan ve Kenan ne yapacak?

Dizinin yayınlanan 8. bölümünde Kenan başı dertte olan Engin’ in borcunu ödemek üzere alacaklıların yanına gitmiş ancak borcu İlhami ödemişti. Ancak bunun hesabını da Engin’ den sormuştu. Bir daha böyle bir durum olduğunda herşeyi herkese söyleyeceğini de anlatır. Diğer taraftan Kenan ve Nalan havuz başında birbiri ile yakınlaşırlar. Nalan’ ın düşen küpesini alan Kenan onu odasına götürmüştür.

Hıçkırık dizisi 9. bölümde Azmi Bey Aslı’ nın Kenan’dan hoşlandığını Vesime’ ye söyleyecek. Nalan ise balıkçı Kutsi’ nin  yanına gidecek ve onunla dertleşecek. Nalan’ ın aklında hala Kenan’ ın onu bırakarak nasıl gideceği sorusu vardır. Kenan’ ın ona yazdığı mektuptan habersiz olduğu için Kenan’ ın kendisini sevip sevmediği soruları hala aklındadır. Diğer taraftan İlhami de Kenan hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isteyecektir.

Hıçkırık 9. Bölüm Fragmanı yayında! Nalan’a doğum gününde kötü sürpriz! Nalan’ın 9. bölümde doğum günü olacaktır. Nalan’ ın doğum gününü ilk olarak Kenan kutlayacaktır. Nalan bundan çok mutlu olacaktır. İlk kutlamadan sonra bütün aile Azmi Bey’ in konağında toplanmıştır. Nalan  tabiki çok mutludur. Ta ki Perihan’ın açıklamasına kadar. Perihan, Kenan ve Aslı’nın evleneceğinin müjdesini verir. Ancak bu tamamen kendinin uydurması olacaktır. Zaten Aslı tarafında bir sıkıntı yok. O çok mutlu olacaktır bunu duyduğuna. Ancak Nalan ve Kenan donup kalacaklar.

Kenan ve Nalan’ ın havuz başında fotoğraflarını çeken Perihan, Azmi Bey’ e Kenan ve Nalan’ ın fotoğrafını göstermek için gidecek fakat telefonunda fotoğrafı bulamaz. Çünkü, Vesime bir yolunu bulup Perihan’ ın telefonundan fotoğrafı silecek. Burhan’dan borçlarını alamayan alacaklılar Gonca ve Hayat evdeyken evi basacaklar ve Gonca’ nın arkadaşı Sibel’in annesini kolyesini alacaklar. Bakalım kızlar bu kolyenin parasını nereden bulacaklar. Tabi ki Vesime’ den… Dizinin 11 Ocak 9. bölüm fragmanı yazımızın devamındadır.

Hıçkırık 11 Ocak 9. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*