Hıçkırık 10. Bölüm Özeti 12 Ocak Fragmanı Hıçkırık 10. Bölümde Neler Olacak?

Kanal D ekranlarında hafta için hergün 15:00 de yayınlanan Hıçkırık dizisinin 12 ocakta yayınlanacak 10. bölümünde neler olacak? Kenan ve Nalan arasındaki buzlar eriyecek mi? Nalan Kenan’ a hak verecek mi?

Beni Bırakma 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı. Beni Bırakma 11 Ocak 4. Bölümde Neler Oldu

Dizinin yayınlanan 9. bölümünde Perihan herkesin boğazına dizmişti Nalan’ ın doğun günü pastasını. Kendisinden başka herkesi şaşkına çeviren Perihan Kenan ve Aslı’ yı evlendireceklerini söylemişti. Bakalım bundan sonra gelişmeler nasıl cereyan edecek? Engin’ in borcunu ise İlhami ödemiştir. İlhami’ nin Engin’ in borcunu ödemesi ise sadece arkadaşlık için değildir. Engin bu ödeme karşılığında Engin’ den senet almıştır. Perihan her ne kadar senetler İlhami bu senetleri ileride mutlaka kullanacaktır. Engin’ e şantaj yaparak ondan Kenan hakkında birşeyler yapmasını isteyecektir.

Perihan’ ın bu haberinden sonra Kenan Perihan hanıma sert bir şekilde müdahale edecektir. Bu durumu kabul etmeyen Kenan böyle birşeyin olmadığını Aslı ile evlenmek istemediğini söyleyecektir. Bir mekanda Kenan ile konuşan Aslı baygınlık geçirecek ve Kenan onu eve getirecek. Bunu göre Nalan her zamanki gibi yanlış anlayacak ve Kenan’ a tepki gösterecek.  Azmi Bey ise İlhami’ ye olanlardan dolayı üzüntüsünü dile getirecek ve Perihan’ a yüklenecek. Bakalım bizleri neler bekliyor. Ancak Kenan ve Nalan’ ın kavuşması biraz daha zaman alacağa benziyor.

Gonca ise arkadaşının annesinin kolyesinin parasını verememiştir. Arkadaşının annesi ise polise gidecek ve Gonca nezarete girecek. Gonca’ nın nezaretten çıkması için gereken kolye parasını tabi ki Vesime verecektir. Dizinin 10. bölüm fragmanı yazımızın devamındadır.

Hıçkırık 10. Bölüm Fragmanı 12 Ocak Cuma

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*