Beni Bırakma 5. Bölüm Özeti 5. Bölüm Fragmanı 12 Ocak Cuma Beni Bırakmada Neler Olacak?

Atv ekranlarından hafta içi hergün 15:00 de yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma’ da 12 ocak cuma 5. bölümde neler olacak? Beni Bırakma 5. bölüm özeti ve fragmanı. 5. bölüm incelemesi ve ipuçları haberimizdedir.

Beni Bırakma dizisi yayın hayatına doludizgin ilerliyor. Daha 5 bölüm yayınlandı ancak hatrı sayılır bir seyirciyi kendisine bağlamayı başardı. Emre ve Zeynep ile Tarık ve Sıla çiftleri ilerleyen zamanlarda çokca konuşulacağa benziyor. Gelelim dizimizde 5. bölümde neler olacak, kimler ne yapacak?

Emre Zeynep’ e iyice abayı yakmıştır. Zeynep Emre’ ye vermek için yazdığı mektubu ona vermiştir. Emre mektubu okuyabilecek midir?  Bakalım Emre mektubu okuyunca ne yapacaktır. Emre muhtemelen mektubu okuyamadan başına bir iş gelecektir o mektubun. Okusa da Zeynep’ e olan aşkından dolayı Zeynep’ e kızmayacak ve ona sahip çıkacaktır. Bu bölümde gerçeği öğrenen Esin’ in yeni planlarına şahit olacağız. Esin Cansu’ yu Emre ile bir araya getirmek için türlü planlar yapacak ve uygulayacak.

Gelelim Tarık’ ın ne yapacağına. Sıla’ yı evlenmekten kurtarmak için Sıla’ nın  babasının alacaklıları ile pazarlık yapmış ancak onlar bu işten vazgeçirememişti. Sıla’ nın kaçırmışlar ve sonrasında tekrar getirmişlerdi. Tarık ise bu haberi alır almaz soluğu Sıla’ nın yanında alacak. Tarık’ a silah doğrultan Sılanın babasının alacaklıları birşey yapamadan jandarma ekipleri onları almıştı. Ancak Tarık’ ın başı bu adamlarla yine derde girecektir.

Beni Bırakma 12 Ocak Cuma 5. Bölüm Fragmanı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*