Beni Bırakma Dizisi Oyuncuları Tam Kadro. Beni Bırakma Dizisi Tüm Oyuncular

Beni Bırakma Dizisi tam liste oyuncu kadrosu için Tıklayınız Beni Bırakma 

Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu

Berkay Veli (Emre)

Temmuz 1993’de Ankara’da doğdu. 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalından mezun oldu. Bunun yanı sıra TRT ve Kültür Bakanlığı Gençlik Korolarında ve birçok THM korosunda bağlama çaldı. Berkay Veli’ nin bu dizi ilk dizisidir.

Sıla Özlem Önemli (Zeynep)

14 Ağustos 1999’da Ankara’da doğdu. Ankara Çankaya Anadolu Lisesi ile Ankara Kırkkonaklar Lisesini tamamlayan Sıla Özlem Önemli eğitimi için gittiği Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk ve Tiyatro bölümünde okumaktadır.

Emrah Akduman (Tarık)

Kasım 1982 Ankara doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşerek Turizm Meslek Lisesi’ne devam etti. 
Berksoy Sanat Akademisi’ne devam etti. Sadri Alışık Akademi Kamera Önü Oyunculuk bölümü’nü bitirdi. Metod oyunculuk atölye çalışmalarına katıldı.
İlk olarak Star Tv.’ de yayınlanan “Keje” dizisinde başrolde yer alarak izleyici karşısında çıktı. “Hatırla Sevgili”, “Kurtlar Vadisi Pusu” dizilerinde yer aldı. 2011’de TRT 1 kanalında yayınlanan Sevgi Bağlayınca dizisinde Mete karakteri ile başrollerden birini oynadı. 2006’ da yönetmenliğini Aydın Sayman’ın yaptığı “JanJan” isimli sinema filminin ardından, 2007’ de çekimleri Londra’da gerçekleşen yönetmenliğini Mustafa Kara’nın yaptığı “Umut Adası” filminde rol aldı. Cansel Elçin’in yönettiği “Kampüste Çıplak Ayaklar” filminde başrollerden birinde rol aldı. . 2015′ de vizyona giren ve Yasin Uslu’nun yönettiği “Darbe” isimli sinema filminde rol aldı.
Küçük yaşlardan itibaren müziğe olan yakın ilgisi dolaylısıyla bu alanda çalışmalar yaptı ve 2015’de klip yönetmenliğini üstlendiği “Latin pop” dalında single çalışması yayınlandı.

Sude Doğar (Sıla)

8 Kasım 1997 İstanbul’da doğdu. Üniversiteye kadar Mersin’de okudu. ODTÜ’de Matematik Bölümü öğrencisi. Yetenek Evi Sanat Merkezi’nden 8 aydır eğitim almakta ve eğitimleri hala devam etmekte.

Esengül Aypek (Meltem)

1993 yılında Ankara’da doğan Esengül Aypek, Bilkent Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler bölümü mezunudur. Oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu, daha önce Beni Affet dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bu ikinci dizisidir.

Çağla Çukurova (Cansu)

ODTÜ Makine Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisi model Çağla Çukurova Miss Turkey 2016 güzellik yarışması ile adını duyurmuştur. International Kraliçesi seçilen ve ardından yarışmadan çekildiğini belirten Çağla Çukurova 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Yarışmanın ardından kendisini sağlıklı yaşam ve spor’a adadığını belirten Çağla Çukurova Spor ve dansın kendisi için hayatının vazgeçilmezleri arasında olduğunu belirtmiştir. Bundan sonraki yaşantısında reklam ve kaliteli yapıtların içerisinde yer almak istediğini ve bu yönde eğitimini sürdürmek istediğini belirtmektedir.

Keiko Belir Yarar (Esin)

1977 doğumlu oyuncu  Japonya’nın başkenti Tokyo’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu oyuncu Yeter Anne isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır, Daha sonra Limon Ağacı, Canan ve Şöhret gibi projelerde rol almıştır. En son rol aldığı dizi ise Beni Affet isimli dizidir. Keiko Belir Yarar bu dizide Piraye karakterine can vermiştir. Oyuncu Burak Altay ile evlidir.

Kaan Yalçın(Vedat) Esin’in kocası

1975 Ankara doğumlu olan oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bu güne kadar Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Adanalı ve komşular gibi dizilerde rol almıştır.

Tuğçe Özbey (Aslı)

Başkent İletişim Bilimleri akademisinde eğitim almaya devam eden oyuncu başka dizide rol almamıştı. Bu dizi Tuğçe Özbey’ in ilk dizisidir.

Mithat Erdemli (Cengiz) 

1965 yılında Ankara’da doğan Mithat Erdemli, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk dersleri verdi ve şuan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk dersleri vermektedir. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır.

Arzu (Emre ve Tarık ın Annesi)

Seher (Cengiz in Ablası)

1 yorum

  1. Allah aşkına bu nasıl yönetmen bukadar açmalı bi arada bu kadar entrika olmaz filimden nefret etim böyle bir dizi yoktur tarih görmemiştir çokkkkk saÇ masadan malesef emeyinize yazık

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*